Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mit csinál a szobatársam?

Vajon mit csinál a szobatársam?

Figyelt kérdés

Végzős középsulisok vagyunk, és 4en vagyunk egy szobában. Vagyis lennénk, mert így csak kéthetente jöhetünk fel, és valójában kettészedték a szobát. A lényeg, hogy egy olyan lánnyal raktak össze, akit nem igazán ismerek, és egyikünk se beszédes típus, úgyhogy egész nap kussolunk kb. Amúgy normálisnak tűnik, de... vannak fura dolgok amiket csinál. Pl reggel egy óra hosszáig bent van a fürdőszobába, és Isten tudja mit csinál ott addig. Se nem tusol, se nem takarít. Max sminkel, de nem látszik rajta hogy ki lenne sminkelve.

A másik dolog, hogy 22:40 körül lecsapják az áramot, és ugye így villany sincs. Na amikor ez megtörténik, fura hangokat ad ki (Emeletes ágyon alattam van). Volt, hogy így nyögött, ásítozik, de folyamatosan, és hallatszik, hogy kamu. És a legfurcsább, amit hallok, hogy mintha folyton nyitogatná a száját és nyaldosna. Nem tudom elmagyarázni. Ilyen "nyál hang" talán XDDD mintha az ujját dugdosná a szájába vagy masztizna, de a szájától jön a hang. Tegnap este lementem az ágyról vakuval, hogy eloltsam a villanyokat, és akkor abbahagyta. Fogggalmam sincs, hogy mit csinál és miért, de nem tudok tőle aludni se és borzasztóan zavar.

Kérdezzek rá telibe, hogy mi az istent csinálsz, vagy mi van?


2020. okt. 15. 08:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Btw ameddig mind a 4en itt voltunk, nem csinált ilyeneket.
2020. okt. 15. 08:19
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd békén, csak önelégít.
2020. okt. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Tuti, hogy maszturbál, vagy szexről fantáziál. Ha legközelebb feltűnően csinálja és nem tudsz tőle aludni, kérdezd meg hogy "Minden rendben?"

Mert fura hangot hallottál felőle és nem tudtad, mi az. Nagyjából ennyit tudnék csinálni. Vagy megkérdezném, hogy "mit csinálsz? Te sem tudsz aludni?"

2020. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rolad fantazial
2020. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TR75 ***** válasza:
11%

"22:40 körül lecsapják az áramot, és ugye így villany sincs"

Ja, meg elzárják a vizet és a fűtést.

Persze.

2020. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát ne hidd el:D

Gyere ide és tapasztald meg...

Egyébként meg víz és fűtés is van, plusz van egy éjjeli villany a fürdőszobához.

2020. okt. 15. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá nyugodtan az egyik este amikor ezt csinálja,esetleg szépen csöndben állj készen telefonnal a kezedben és amikor ezt a hangot hallod hirtelen világíts rá csináld úgy mint ha pont másznál le.

Sok sikert az akcióhoz, na kíváncsi vagyok mit csinálhat?

Majd írd le mi volt?

Veszteni valód nincs.

2020. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem maszturbál, viccen kívül.

Ha nem tudsz tőle aludni, akkor szólj oda neki. Van, aki alvás közben is maszturbál.

2020. okt. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na mizus?

Megnézted mit csinál?

2020. okt. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem rá, nem tudtam hogyan szólítsam meg. Múlt héten ugye nem voltunk koleszban, de ezen a héten megint mi vagyunk.

Ma beszéltem a volt szobatársával és azt mondta, hogy szerinte ez nála ilyen kényszeres dolog. Ők is rákérdeztek, hogy minden oké-e, azt mondta persze, és nem értette mi a baj. Most is csinálja. Ülök lent a széken. Ő csak fekszik, nincs nála a mobilja se semmi, csak babrál a szájával.

Őszintén nem tudom. Elsőre nekem is az jutott eszembe, hogy önkielégít vagy valami, de ezek után tényleg nem tudom mit gondoljak. Ez a lány mondta azt is, hogy autista a bátyja, és a lány is kicsit fura és ő ezért is gondolja, hogy csak így rájön és valami kényszeres dolog. Annyira nem értek hozzá, de akkor ez betegség lenne nála, hogy random fura hangokat ad ki?

2020. okt. 26. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!