Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyukam bent van a korhazban...

Anyukam bent van a korhazban es valoszinuleg a szobatarsa lenyulta a fulbevalojat. Hogy bizonyitsuk, szerezzuk vissza? Tippet esetleg ha volt hasonlo eset hogy oldottatok meg?

Figyelt kérdés

Anyukam kapott egy kicsit tenyerbemaszo szobatarsat maga melle.Mindig kunyeralt masoktol stb.

Anyukam mivel gyogyszereket szed sokszor nem emlekszik az este tortentekre elalvas elott es arra kelt tobbszor hogy eltunt a csokija pl vagy mas etel amit vittunk neki a szobatarsa pedig azt mondta anyukam kinalta meg vele(kihasznalta azt,hogy nem emlekszik a lefekves elotti idoszakra).. Egyik reggel anyukam arra ebredt hogy elloptak a fulbevalojat(arany, sose vette le mert szeretett nagymamajatol kapta egyebkent ezen kivul mas ertek nem maradt nala)

A no eloadta hogy neki pedig a nyaklancat ami nem igaz mert ugy emlekeztunk hogy neki nem is volt.Anyukam 2 napig sirt miatta es efyszer mikor kiment a szoba ol latta hogy a no a taskajaban kutat.

Anyu elkerult kozbe masik szobaba de azota is nagyon bosszantja a dolog es engem is.

Mit lehet tenni ? Mit tudnatok tanacsolni ebben a helyzetben ?

Kikene ugrasztani valamikeppen a nobol higy beismerje hogy o volt a tettes ?



2019. febr. 7. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tehettek semmit. Elképzelhető, hogy anyukád rakta el. Nem hiszem, hogy úgy kivehették a fülbevalóját, hogy ne ébredt volna fel!

Tanulság: kórházba ne vigyetek ékszert, értéket! Oda az ember gyógyulni megy, nem divatozni...

2019. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Inkabb az volt az erteke hogy a mamajae volt es nem hinnem hogy tul "divatos" lett vna ebbol kifolyolag.Talan o se gondolta volna hogy valaki kepes kiszedni a fulebol mikozbe infuziora van kotve.Szemet emberek vannak akik kihasznaljak a nyomorultakat.

Elegge hulyenek nezel ugy vettem eszre de azert koszi a hozzaszolast

2019. febr. 7. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó tanácsként írtam, nem bántásként, sajnálom, ha úgy vetted. Egyes kórházak elő is írják, hogy ne felékszerezve feküdjön be a beteg, mert sok a besurranó tolvaj.
2019. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utólag már semmit nem tudtok tenni. Akkor kellett volna cselekedni, gondolatom szerint.

Esetleg hívjátok fel az ápoló(k) figyelmét, hogy az az ember lopkod.

Konkrét bizonyíték az, hogy a fulbevalo, amit soha nem vesz ki a anyud, kikerült a füléből.... ez azért elég gyanús, meg láttátok turkálni a saját cuccaitokban amikor egy percre egyedül maradt.

Talán, ha beszéltek a tolvajjal visszavehetitek tőle, ha bevallja, hogy elszedte. Viszont magától csak úgy nem adja vissza szerintem. Vagy azt kell megígérni, hogy nem szóltok róla, vagy megfenyegetni, bár én nem zsarolnám, ez távol áll tőlem

2019. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!