Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire veszelyes a keleti...

Mennyire veszelyes a keleti pályaudvar hajnal 2-3kor egyedül?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 20:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az sem mindegy, hogy egy 40 kilos csaj vagy, vagy egy 100 kilos férfi.
2020. okt. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha van mögötted 8-15 év kung fu, akkor semmi sem veszélyes.
2020. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Bőven járható, de azért figyelj oda. A troli oldalán és a Thököly úton is viszonylag sűrűn járnak éjszakai járatok, ha gond van, szállj fel, vagy legalább állj a megálló környékére.
2020. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%

Mesélek egy sztorit.

Július közepén a keletinél volt dolgom. Fényes nappal, kicsivel délután.

Beálltam a zebrához a Thököly udvar előtt.

Egyszer csak szólt egy faszi a hátam mögül, hogy "Figyelj!", mire odanéztem, a következő pillanatban már a földet csókoltam. Az meg köpött egyet és elsétált.

Rajtam kívül, még vagy fél tucatnyian álltak a zebránál és egy csajszi jött oda segíteni, meg szemtanúnak és hívott nekem mentőt, rendőrt.

Számat össze kellett varrni, a szembe kisbolt kamerája nem látott szinte semmit így nem tudták azonosítani se elkapni. Az orvosok 6-napon belül gyógyulóra állapították meg a sebet, bár a mai napig érzem még egy kicsit a helyét. Szerencsére a lelki sebeken kí vül más bajom nem esett.


Hozzá kell tennem a tényeket:

-Az ügyből nem lett semmi. Bár akik ki jöttek, szerintem tudtak valamit mert a rendőr szavaival élve "valószínűleg egy náci" volt az illető.

-Azóta sem tudom miért tette, csak a fenti célzás alapján találgathatok.

- 193 magas 70 kg-s 25 éves fehér férfiként történt meg velem a dolog.


Azóta kerülöm a keletit ahogy lehet. Korábban 2 évig jártam arra dolgozni, de soha még csak hasonló sem történt. Romák sem találtak meg soha, a tarhálást leszámítva, úgyhogy végképp nem gondoltam volna, hogy egy fehérbőrszinű szemétláda fog leütni.

Az utóbbi egy- két évben romolhatott meg az ottani légkör. Emlékezz csak vissza arra a vilamosos késelésre, az is most volt nem rég.

2020. okt. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Hozzáfűzni való? Azoktól akik leontoztak?
2020. okt. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
*lepontoztak
2020. okt. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!