Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az, hogy egy egyeteme...

Normális az, hogy egy egyetemen ufónak kell éreznem magam, amiért odafigyelek a járványügyi szabályokra?

Figyelt kérdés
Itt rendes jelenléti oktatás van még, persze hoztak járványügyi szabályokat már a félév kezdete előtt, hogy az egyetem épületeiben kötelező maszkot viselni, órákon is a tanárt kivéve, kötelező távolságtartás meg ilyenek, és nem kötelező bejárni órákra, katalógus nem lehet aláírás feltétele a tantárgynál. De órákon a szabályokat nem tartatják be, így maszkot nem is hord szinte senki, én szoktam, meg tartom is a többiektől a távolságot, furcsán is néznek rám. Az egyetem főépületében se hord szinte senki normálisan maszkot, sokan egyáltalán nem, ha végigmegyek ott maszkban, egyesek ufónak néznek. Normális, hogy egy egyetemen ennyire nem tartják és tartatják be a dolgokat?
2020. okt. 16. 05:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
A legtöbb embert nem érdekli a vírus. Ha te veszélyeztetett személy vagy, vagy vannak a közeledben veszélyeztetettek, akkor tök jó, hogy betartod a szabályokat, de mások nem fogják emiatt.
2020. okt. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Én is ugyanígy vagyok ezzel, rajtam meg pár másik emberen van maszk, de a többségen nincs. Én csúnyán és hosszasan nézek a maszknélküliekre, volt már hogy valaki emiatt felvette.
2020. okt. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Ebben az a szomorú, hogy az egyetemeken feltételezhetően a jövő értelmiségei vannak. Akkor mit várhatunk egy egyszerűbb embertől?

Szomorú jövőkép.

2020. okt. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Bizony!

Mellesleg ebből is látszik, hogy mennyire felhigult a felsőoktatás.

2020. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem az, de hát nem véletlenül ugrott meg így nálunk ez a történet, és nem véletlenül a fiatalok közt indult el leginkább.

Mivel statisztikai alapon kis eséllyel lesz bajuk, nem félnek tőle annyira, hogy elviseljenek efféle kellemetlenségeket, mint a maszk.

Aztán ha mégsem csak egy kis náthájuk lesz, meg lesznek döbbenve.

2020. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Másokra meg szarnak magasról...
2020. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Melyik egyetem? Távolságtartás nálunk sincs (nem is lehetne megoldani mondjuk), de maszk kb kivétel nélkül mindenkin van.
2020. okt. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenkin van maszk, de a távolságtartás betartása lehetetlen. Vicces lenne, ha a tanár másfél méterről mutatná, hogy hogyan kössem be az áramkört... ;)


Így is nagyot zuhant a színvonal a korona miatt.


(villamosmérnöki kar)

2020. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Vicces lenne, ha a tanár másfél méterről mutatná, hogy hogyan kössem be az áramkört"

Bztos meg lehetne oldani csak akarni kéne.

2020. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Interaktív órákat is tarthatna online, nem lenne muszáj egy videóval elinteznie. Ti meg legalább probalhatnatok kommunikálni vele, hogy mit szeretnétek - de ha csak ilyen stílusban menne, akkor jól is teszi, ha nem áll szóba veletek.
2020. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!