Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs itt olyan opció,...

Miért nincs itt olyan opció, hogy lehetne törölni azokat a kérdéseket, amit nem szeretnék látni? Csak nekem, amit én látok.

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos bonyolult lenne megcsinálni.

nekem is jól jönne, ha ugyanazt a kérdést, amit már többször láttam és nem érdekel, nem rakná elém a rendszer. külcsszavakra figyelőt állítok be és néha teljesen más témában van rájuk kérdés, és azokat kell kerülgetni amíg le nem mennek

2020. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne bonyolult amugy de nem erdeke az olldalnak mert akkor nem porogne igy csomoan itthagynak akik nem kapnak valaszokat.
2020. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc kategóriákkal tudod szűrni, ami abszolút nem érdekel, de kategóriára, nem konkrét kérdésre.
2020. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2. Ezt azért nem hiszem. Aki az őt nem érdeklő kérdést nem akarja látni, nem hiszem, hogy válaszol rá, ha elé kerül. Én legalábbis tuti nem. néha már-már vissza kell fognom magam hogy hülyeséget ne írjak olyan kérdésre, mert elég undorító kérdések is jönnek, pedig a kulcsszóm teljesen más.
2020. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha lenne ilyen. Meg engem az zavar, hogy van a "Figyelt kulcsszavak" kategória mellett folyamatosan felkiáltójel, mert úgy szedtem ki figyelt kulcsszavakat, hogy nem olvastam el...🤦‍♀️🤦‍♀️ Viszont már fogalmam sincs mi lehetett az, így már nem tudom elolvasni és folyamat ott a piros felkiáltójel.
2020. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!