Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem veszik észre magukat?

Miért nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés

Tegnap este felszállt a vonatra amivel utaztam hazafele olyan este 10 óra tájékán egy “szörny”. Dobálgatta magát, flegmán nézett mindenkire, majd elém ült pár sorral. Láttam az egész testét. Egy kb. 150cm-es csaj volt, de verte a 80 kilót az tuti. Ki volt kenve mint az atyaúristen és ilyen hálós felsőben volt kilátszott a zsírcsöcse meg a hasa. Aztán elkezdett telózni meg lehajtotta a fejét mikor látta, hogy a haverommal nézzük. Aztán odaszóltunk neki, hogy ez nem az utca sarok. Lehet, hogy Fehérváron megnézik, de ez egy vonat, itt vannak más emberek is. Erre még vissza szól, hogy mit nézegetem. Ha nem tetszik nem kell rá nézni, meg , hogy biztos megakarom dugni csak nincs esélyem nála. Aztán szó szót követett, majd felállt elsétált az ajtóhoz aztán megállt és bemutatott az ajtóból. Én meg megfenyegettem, hogy felpofozom azt , a r*b@ncfejét. Aztán még rám akarta hívni a rendőröket. Komolyan nem normálisak néhányan. Én mennék haza, erre felszáll egy ilyen banya (ez nem teljesen igaz mert max 20 volt a kis taknyos) de direkt hergeli az embert. Nem tudom mit képzelnek már magukról ezek a kis cs*trik.



Le kellene először is fogynia, másodszor tiszteletet tanulnia, hogy 20 évesen nem szólunk be egy 15 évvel idősebb férfinak. Plusz alapból nem vitázunk egy férfival mert mi van ha egyszer utána megy és beveri a fejét. Ez nem a szex és new york vagy valami hercegnős mese. Ez a való világ.


Ti is találkoztatok már ilyen egyénnel?


2020. okt. 21. 10:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
sajnos nem pedig nagyon tetszene egy ilyen csaj
2020. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Tiszteletre méltó nagy úr 35 évesen?
2020. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon büszke lehetsz magadra, hogy egy lányt veréssel fen,egersz. Igazi férfi vagy, veregesd meg a válladat te szánalom. :D


Az lehet, hogy ízléstelenül öltözött fel, és nem ad magára annyit, hogy normális súlya legyen, de ez nem jogosít fel arra, hogy egy emberrel így bánj. Nem a világ minden bűnét követte el, te viszont egy emberi nulla vagy.

2020. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Nehogy egyszer fültanúja legyek annak, hogy te beszólsz egy csajnak es én menjek te utánad, kedves kérdező és ruházzalak meg. :)


40F

2020. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán odaszóltunk neki, hogy ez nem az utca sarok. Lehet, hogy Fehérváron megnézik, de ez egy vonat, itt vannak más emberek is."

"Én meg megfenyegettem, hogy felpofozom azt , a r*b@ncfejét."


Nézd... elhiszem, hogy nem volt számodra gusztusos a lány, és irritált a jelenléte. De azok a sorok, amiket idéztem annyira tapló, annyira arrogáns, annyira urizáló tettek és beszólások, hogy nem tudom milyen jogon érzed azt, hogy tiszteletet érdemelsz.

2020. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán ritka nagy gyökér vagy! Kezdve onnan, hogy megbámulod, majd beszólsz neki, aztán meg veréssel fenyegeted. Ez így sorban mindegyik arra utal, hogy igazi szar arc vagy!
2020. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Te rettentő buta vagy kérdező.

Bevered a fejét,meg megfenyegeted,főleg vonaton?

Mind ezt bekamerázott vonaton? Te butább vagy az átlagnál. Mert már csak az itteni fenyegetőzésért visznek a helyedre.

Pontos leírást adtál ahhoz /helyszín,időpont,két személy/.

Ez pont elegendő a beazonosításhoz,egy arcfelismerő társaságában ahhoz hogy vigyenek a jól megérdemelt helyedre. Két személy az már csoportos elkövetés csak szólok,amit a törvény súlyosabban büntet.

2020. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
mekkora gyász vagy te, kérdező
2020. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
5/8 Ott a pont
2020. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Na jó. 1 régi személyvonat volt. A haverom, én, meg egy alvó pasas illetve ez a ribkó volt a kabinba. A szóváltásunkat nem hinném, hogy rögzítette a kamera. Lehet, hogy nem volt túl úriemberes a viselkedésem. De nézzem már magába az ilyen. Minek hiszi magát. Még a jó nők sem így szállnak fel a vonatra. Akkora arca volt alig fértünk el mellette.
2020. okt. 21. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!