Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem veszik észre magukat?

Miért nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés

Tegnap este felszállt a vonatra amivel utaztam hazafele olyan este 10 óra tájékán egy “szörny”. Dobálgatta magát, flegmán nézett mindenkire, majd elém ült pár sorral. Láttam az egész testét. Egy kb. 150cm-es csaj volt, de verte a 80 kilót az tuti. Ki volt kenve mint az atyaúristen és ilyen hálós felsőben volt kilátszott a zsírcsöcse meg a hasa. Aztán elkezdett telózni meg lehajtotta a fejét mikor látta, hogy a haverommal nézzük. Aztán odaszóltunk neki, hogy ez nem az utca sarok. Lehet, hogy Fehérváron megnézik, de ez egy vonat, itt vannak más emberek is. Erre még vissza szól, hogy mit nézegetem. Ha nem tetszik nem kell rá nézni, meg , hogy biztos megakarom dugni csak nincs esélyem nála. Aztán szó szót követett, majd felállt elsétált az ajtóhoz aztán megállt és bemutatott az ajtóból. Én meg megfenyegettem, hogy felpofozom azt , a r*b@ncfejét. Aztán még rám akarta hívni a rendőröket. Komolyan nem normálisak néhányan. Én mennék haza, erre felszáll egy ilyen banya (ez nem teljesen igaz mert max 20 volt a kis taknyos) de direkt hergeli az embert. Nem tudom mit képzelnek már magukról ezek a kis cs*trik.



Le kellene először is fogynia, másodszor tiszteletet tanulnia, hogy 20 évesen nem szólunk be egy 15 évvel idősebb férfinak. Plusz alapból nem vitázunk egy férfival mert mi van ha egyszer utána megy és beveri a fejét. Ez nem a szex és new york vagy valami hercegnős mese. Ez a való világ.


Ti is találkoztatok már ilyen egyénnel?


2020. okt. 21. 10:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy nem úriember viselkedés,ez már minősíthetetlen. Nincs jobb dolgod,elméletileg fáradtan. Hogy más dologgal foglalkozz. Irígylésre méltó.
2020. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
11 De nem te írod elő másoknak sem az öltözékét, sem a testsúlyát, értsd már meg. Miért nem lehetett simán békén hagyni, ezt nem fogom ésszel. Az életkorod és nemed miatti fölényeskedés pedig pluszban gáz. Önmagában attól, hogy férfi vagy és 35, semmivel sem vagy jobb, mint aki nő és 20.
2020. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Vedd már észre magad te, nem kedves kérdező, mert felháborító a viselkedésed! Egyáltalán ne bámulj meg másokat, és ne szólj be senkinek, még egy - szerinted - igénytelenül öltözött rbancnak se!
2020. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Látom kár volt ide írni. Egy-két válaszoló megértette a problémámat. A többi szóra sem méltató.
2020. okt. 21. 12:15
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ki vagy te, hogy megmond hogy nézzen ki? Ki vagy te, hogy azt javasold fogyjon le?

Lehet beteg és ezért túlsúlyos. Lehet rosszul van, és ezért tűnt flegmának a nézése. Lehet bedrogozták egy buliba és ezért "dobálta magát". Lehet elege van a bodyshaming-ből és végre először felvállalta magát, és úgy öltözött, ahogy jól érezte magát. Annyira előítéletes és külsőséges vagy, hogy mindent rákennél. Még a védekezését, amiért egy idióta megbámulta és beszólt neki, is úgy állítod be, mintha egy tiszteletlen bunkó lenne - de persze te megvédheted magad ha visszaszólnak. Nézz magadra.

2020. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Ja aha. Támogassuk csak az elhízást. Fogadjuk el a kövéreket. Én aki eljárok terembe plusz futni is van energiám, majd ne mondhassam azt hogy számomra hányinger egy ilyen ember?


Nem volt bedrogozva, teljesen józan volt. Csak nagyobb volt az egója mint a kannája. Illetve, fel lehet díszíteni a sz**t csak akkor is sz*r marad. Nem hiába gondolta, hogy a szépséges külsejét nézzük. Ha normális ruhában, normális stíussal és nem a kabin ajtót b*szk*dva ül le nem is érdekelt volna.


Az meg, hogy bemutatott meg úgy beszélt mint egy kocsis... Jó talán nem kellett volna ennyire bunkón fogalmaznom de kihozott a sodromból a kis luvnya.

2020. okt. 21. 12:28
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon stabil lelkivilágod lehet, ha ennyivel így ki lehet hozni a sodrodból.
2020. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát engem még hagyományos értékrenddel neveltek a szüleim. Anyám sose “ugatott” be meg játszotta az Amazont férfiakkal szemben. Nem a melleivel akart érvényesülni, és nem úgy nézett ki mint egy útszéli. Persze, hogy irritál. Ennél nem sok gusztustalanabb van. Max ha egy dagadt férfi póló nélkül megy be az üzletbe, vagy áll sorban valahol.
2020. okt. 21. 12:35
 19/20 anonim ***** válasza:
71%
Mai Blikk: A jó erőben lévő 35 éves, kisebbségi komplexusos, ám nagyképű férfi beszólt, majd szóváltásba keveredett az elhízott, kifestett, telefonáló 20 éves kiscsajjal a vonaton
2020. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
19 A középkor rég elmúlt, jelenleg a te más emberekhez való hozzáállásod számít gusztustalannak.
2020. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!