Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg nem irányíthatom a...

Tényleg nem irányíthatom a kibe lehetek szerelmes?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal még nyáron azóta rosszul vagyok a kapcsolat gondolatától is. Testileg ott vagyok ha randira megyek és én benne lennék, mégis nem akarom kimondani. Taszít mindenki ha erőlteti a kapcsolatot vagy mondogatja, hogy szerelmes belém. Tudom magamról milyen vagyok és hogy sokaknak bejövök. Próbálok érezni, de nem megy. Tényleg rosszul vagyok tőle még szóba kerül is. Inkább hajlok az egy alkalomra. Egyébként szeretek egyedül lenni, és figyelek a lelki egészségemre.

2020. okt. 22. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2020. okt. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2020. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, pedig milyen jó is lenne, ha csak az én szintemen levő nőkbe lehetnék szerelmes...
2020. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nem mert a Kis hercegben is ez van írva: A szem vak, a szívünkkel keresni. Próbáld túl tenni magad rajta és tovább lépni.

Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!