Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj, hogy 22 éves vagyok...

Az baj, hogy 22 éves vagyok és nem voltam még szerelmes?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem éreztem semmit senki iránt. Vagyis azt sem tudom , hogy mit jelent, soha nem tapasztaltam.

Amúgy fiú vagyok.



2020. aug. 17. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bajnak nem baj, nem korfüggő mikor sétál be az életedbe egy szimpatikus lány.


Én amikor szerelmes vagyok, első gondolatom az illető reggel, egész nap rágondolok, várom hogy írjon vagy hívjon, hogy vele lehessek. Ha történik velem jó vagy rossz, rögtön neki mondom el. Minden apróság aranyos benne, még az is, ami amúgy nem az.

2020. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer volt velem is hasonló erzes,de elég érdekes vége lett,szóval egyenlőre én is Line wolfban nyomom .....
2020. aug. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Egy férfi nem is kell hogy szerelmes legyen, mert akkor sebezhető lesz, és nem fogja tudni dominálni az adott nőt. A nő pedig eleve nem lehet szerelmes egy férfiba. Az a lényeg hogy vonzódj hozzá, és szeresd, de ne legyél szerelmes.
2020. aug. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, még nem jött el a te időd, de egyszer megtapasztalod te is, hogy milyen a szerelem.
2020. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszer voltam, szerintem nem baj.
2020. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem most 20 éves es csak most lett baratja
2020. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!