Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme kivenni szabadságot...

Mi értelme kivenni szabadságot, hogy aztán otthon legyen az ember? Ha már valaki szabadságra megy, akkor már nem inkább kirándulgatnia, utazgatnia kellene? Otthon akármikor tud lenni, ha már lejárt a munkaideje.

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 12:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

"Ráadásul nő létedre kukis hobbid van?"


Nőj fel, kérdező.

2020. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Milyen kukis hobbi? Ha már idézel, ne hazudozz :D
2020. okt. 22. 15:08
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Utánoztalak, te ostoba, ha kicsit többet olvasnál, átjött volna.
2020. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, imádom ezt. Mindig a menőkések akadnak ki, hogy mások miért ülnek otthon. Miért? Miért nem látsz otthonülőket azon agyalni, hogy mások miért járnak mondjuk fesztiválokra? Miért mindig a világutazókat idegesíti, hogy más otthon ül?
2020. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

24. Mi még szakítottunk is emiatt egy ex barátommal 😀

Egyszerűen nem bírta felfogni, hogy miért érzem jól magam otthon is, merthogy ő nem szeret otthon ülni. Gondoltam kötünk kompromisszumot, fele-fele, én is járok el vele és ő is lustul velem egyet-egyet itthon. De nem bírta elfogadni, hogy lehetne máshogy is az ő életvitelén kívül és egy idő után nekiállt baszogatni. Kidobtam.

2020. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A szabadság lényege, hogy végre rendesen kialhatom magam.
2020. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!