Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a helix pircingr...

Mit tegyek ha a helix pircingre ránőtt a bőröm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 Hónapja otthon csináltam magamnak a pircinget, és először csak körülötte láttam, hogy szürke és piros lett. Ma meg bele nézek a tükörbe és van rajta egy nagy seb a fülbe való pedig egy réteg bőr alatt van! Próbáltam vissza nyomni de nem bírom ki nyomni. Nem mehetek a szalonba mert anyukám nem tudja, hogy kiszúrtam és biztosan nem vinne el sehova! Valaki légy szíves meg tudja mondani, hogy mi tévő legyek?

2020. okt. 23. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Képet azért csinálhatnál róla...
2020. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Vágd ki...🤦‍♀️

De könyörgöm, miért vannak SZAKEMBEREK?! Ha eltörik a kezed, azt is otthon oldod meg?

Miért kell hozzà anyukád? Emeld fel a segged és keress egy piercingest. Persze csak ha nem akarsz még nagyobb bajt, lelked rajta...

2020. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ReGina... ***** válasza:
100%

Valószínűleg vadhús nőtt rá.

Elég gyakori, lehet kezelni patikában kapni octenisept gelt és Dermazin krémet.

Amivel alapból kezelni kelett volna a piercinget, és fontos a fertőtlenítés is szúrás előtt is. Valószínűleg az otthoni körülmények nem voltak megfelelőek.

A porcba szúrt ékszerek gyógyulási ideje igen hosszú hónapok lehetnek, főleg akkor ha nincs megfelelően kezelve.

Remélem sikerül neked megoldani, és nem kell műtéti úton beavatkozni.

Amúgy hány éves vagy, hogy édesanyád nem tudhat róla?

Mert szerintem ha már úgyis megcsináltad és problémád van vele jobb lenne ha szólnál neki, és együtt oldanátok meg, még mielőtt nem lesz késő.

Sok sikert és kitartást hozzá!

21/L

2020. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Patika, vegyél hidrogén-peroxid oldatot, azzal naponta 3x kezeld 3 héten át, vagy amíg le nem szárad a kinövés. De ezt már tetránnal is kenheted, ha annyira nagy.

Máskor bízd rá magad szakemberre.

2020. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!