Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti fèltek hogy elkapjátok a...

Ti fèltek hogy elkapjátok a koronavírust?

Figyelt kérdés
Én a sima influenzától is félek.Tavaly el is kaptam az influenzát és már az is elég rossz volt.Ment a hasam,hányingerem volt,lázas voltam,szédültem,rossz volt felkelni az ágyból.Azt mondják ez most rosszabb mint amit tavaly elkaptam.Én fèlek tőle,rendszeresen kezet mosok és ha nem muszáj nem megyek sehová itthonról.
2020. márc. 18. 19:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Nem félek, de betartom a kézmosást.

27/F

2020. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem. És betartom a szabályokat.
2020. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem félek. Tudnék mit kezdeni azzal a vírussal.
2020. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Habár minden egészségügyi szabályt betartok, mégis biztos vagyok benne, hogy el fogom kapni a vírust. A párom orvos, és már van a kóházukban több koronás (gyanús) beteg, akiket még nem tudtak elküldeni, vagy akiknek még nem akarták megcsinálni a tesztjét - mondván, hogy ha nem járt 2 héten belül gócponton, semmi baja...

Szóval elég valószínű, hogy ő el fogja kapni, és ezáltal én is. Különösebben nem félek, mert jelenleg a báttyámmal lakok (27 éves), szóval egyikünk sem veszélyeztetett. Ő home-office-ol, én pedig itthon tanulok. Szüleinkkel egyhamar nem találkozunk. Gyakorlatilag nincs kinek átadjuk.

2020. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Pedig már örültem hogy nem kaptam el a sima influenzát erre most itt van ez.A franc se akar kórházba kerülni.
2020. márc. 18. 19:27
 6/24 anonim ***** válasza:
42%
Nem félek tőle, nincs mit vesztenem.
2020. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#4-es hogyhogy nem vagytok veszélyeztettek?Én 27 éves koromban alig tudtam felkelni az ágyból amikor elkaptam az influenzát. DE szerencsére nem esek minden évben bele.
2020. márc. 18. 19:31
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

4-es vagyok: mert a korona ilyen fiatalon gyakorlatilag olyan is lehet, hogy nincs tünet és egyszerűen átvészeled.

Influenzánál én is szenvedek, de az is lehet, hogy már voltam koronás, de kigyógyultam - ennyire érdekes ez a betegség.

2020. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#8-as én 38 vagyok nem tudom az én szervezetem hogy reagálna,azt tudom hogy tavaly egy hétig nagyon szarul voltam az influenzától.
2020. márc. 18. 19:37
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem félek. Utoljára 2018 decemberében voltam beteg, akkor sem volt komoly.
2020. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!