Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek a koronavírustól?

Ti féltek a koronavírustól?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 15:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2020. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2020. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

Nem félek,eddig a németeknél nem is volt kötelező a maszk, pedig sokan betegek lettek, most lett csak kötelező ami vicc.

Mikor kint voltam ürlénynek éreztem magamat kesztyűben és maszkban tankoltam majd fizettem, sz.rtak az egészre,tele volt minden, semmi távolságot nem tartottak.

2020. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2020. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Veszélyeztetett kategóriába tartozom, így valamennyire tartok tőle, de nem pánikolok. Séta közben távol tartom magam az emberektől, bevásárolni ritkán járok, de akkor kesztyűben és maszkban. A kézmosással eddig se volt gond. A home office részét kifejezetten élvezem, nem vágyok vissza az irodába.
2020. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%

nem

persze vigyázok és betartom az előírásokat, de úgy vagyok vele, hogy ha esetleg mégis elkapnám, akkor is meggyógyulnék, mert erős az immunrendszerem és nem lesz semmi baj

heti 1-szer megyek boltba, amúgy végig itthon voltam március közepétől, szóval amúgy se nagy az esély, hogy elkapjam

2020. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Egyébként meg maszkviselés ide vagy oda, nagy ívből tojnak rá. Én ma maszk nélkül tankoltam, mégse szóltak érte. Eladókon nyilván rajta volt a maszk, de még fizettem én bementem maszk nélkül. Nagyon nem is köthettek volna bele. Hacsak nincs kedvük ingyen gázolajat adni.
2020. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Kösz a 0%-ot. :)

Azért félek, mert van súlyos alapbetegségem, ellenben nincs pénzem meg ismerőseim, szóval ha el kapom, valószínűleg meghalok.

Szóval eléggé rettegve járok be dolgozni 2 busszal meg villamossal olyanok között, akiket nem érdekel és a maszkot is leveszik, amint felszálltak a buszra.

2020. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Inkább elkeserít, hosszú távon nem lehet így élni.
2020. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

6


"persze vigyázok...."


Akkor mégis félsz.

2020. máj. 6. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!