Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megbízható online psichológuso...

Megbízható online psichológusok vannak?

Figyelt kérdés

Mindig psichológus segítségre szorultam kiskorom óta,mert nem bírom a problémákat kezelni.Átlagos problémákkal küzdök ,de én magam érzem úgy,hogy elveszek bennük.

Már sokszor az önbántalmazáshoz fordultam,csak mert az elterelte a figyelmem arról ami miatt szomorú voltam/vagyok.Egyre nehezebben tartom magam.Nem tudom,hogy sírjak vagy nevessek,néha a kettò egyszerre történik..csak érzem,hogy mintha egy vödör lennék ami kezd megtelni vizzel,és lassan felborúl.Szívesen kiabálnék,de nem tudok,Lassan minden frusztrál,rosszul alszok,kezd nem érdekelni a munkám se.Semmihez nincs kedvem.


Valaki tud ajánlani valamit? Akár egy psichológust akivel lehet néha beszélni?


2020. okt. 24. 21:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ezért vagyok ott hátha valaki ír olyan embert aki megbízható és fel lehet keresni hátha segít.


#9. Menjen prostohoz akinek arra igénye van. Nehéz valamiből nem viccet csinálni?



" karma"ami sose műkődik. Az ember marhára nem ismer, de már most poént csinál az egész kérdésből,pedig normálisan tettem fel.Nem tudhatja milyen bajaim vannak,de elkönyveli hogy hiszti. Ha ennyi empátia nem szorul bele megérdemli azt amit írtam.Mert az ilyen embereknek kerekedik legjobban ki a szeme,amikor valaki megöli magát. És az ilyen mondja azt,hogy jaj nem voltak jelei,holott ő az aki egy segítségkérést is telibe kiparodizál. Ne haragudj,de az ilyeneknek pont ez járna.

2020. okt. 25. 02:31
 12/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, puding próbája az evés. Olyat érdemes keresned, akihez az első 1-2 alkalommal elmész személyesen majd online folytatódhat.

Nekem pszichoterápiára lenne szükségem, biporális zavarom van. De dolgozom 8tól fél 5ig, van két gyerekem. Nem tudom megtenni azt, hogy minden héten egy órát terápián ülök és még egy órát az utazással töltök (ha út javítás vagy baleset van, akkor többet).

Én találtam 2 pszichológust, egyikük biztos vállal online is terápiát, de nem biztos, hogy van nála hely, a másik nem tudom. Az a baj, mindenki délután ér rá, ahogy én is, nem biztos, hogy beférek valakihez.

Jelenleg szedem a pszichiáter által felírt gyógyszereket, és talán ha majd a kicsi is ovis lesz eljutok terápiára.

2020. okt. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!