Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy családi összejövetelen...

Nagy családi összejövetelen eltűnt az egyik családtag értékes személyes tárgya, mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Felnőttek, gyerekek voltak jelen vegyesen, talán valamiféle csínyről is szó lehet.

A tárgyat senki nem látta, csak a gazdája állítja, hogy magával hozta az összejövetelre. Kételkedni ebben nincs okunk, de akár ideutazás közben is elveszthette.

Iszonyú kellemetlen az egész história, hiszen így mindenkire a gyanú árnyéka vetülhet és úgy érzem a továbbiakban a családtagok egymáshoz való viszonyát is megmérgezheti.


2020. aug. 3. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes család vagytok!

Nálunk ilyen fel sem merülne, de a kárvallottnak sem jutna eszébe a családot gyanúsítani. Előbb jutna eszünkbe, hogy leszállt egy UFO és a cuccot elvitte egy Marslakó.

2020. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Milyen tárgyról van szó?
2020. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Nem hiszek a csínyekben olyan emberek esetében, amikor pici koruktól fogva meg vannak tanítva arra, hogy más holmijához ne nyúljanak, és még ha szólnak is nekik, akkor is inkább a táskát viszik, mint sem belenyúljanak ha kell belőle valami. + még az utcán lévő meggyfáról se vesznek le egy szemet sem a tulajdonos engedélye nélkül.

Bárki másnál simán előfordulhat,rá lehet fogni bármit, de nem ezeknél a gyerekeknél, amiről a család tud, hogy így lettek nevelve első pillanattól kezdve.


Nincsenek véletlenek.

2020. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

3!


Elsős voltam, amikor úgy döntöttem, anyám gyűrűje annyira szép, jól passzol a ruhámhoz, csak elviszem ah iskolába. Rendesen voltam nevelve.

2020. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
3+ Még a saját szüleik táskájába sem nyúlnak. Bezony ám. Pedig már nagy lovak..
2020. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
4 Az lehet hogy te ezt csináltad-más nem. Aki másba nőtt fel és az a természetes számára, nem az ami nálad. Az számára természetellenes.
2020. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik családban is volt egy ilyen incidens.Végén kiderült,hogy nem tünt el a keresett tárgy.A tulaj mindenkit meggyanusitott és a végén kiderült, hogy otthon felejtette.Allitólag direkt csinálta a cirkuszt,hogy veszekedést szitson.Ilyen is van.
2020. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, mi az a bizonyos tárgy, mert elég más kategória lehet, ami miatt valaki eltünteti, de az sem kizárt, hogy csak elfelejtette a tulaj valahol.
2020. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Hat en elso korben biztos mondanam a rokonnak, hogy figyelj nezd meg legyszi meg egyszer otthon, az autodban vagy ha bkvzatl/vonatoztal irj az elveszett targyasoknak, hatha megis elhagytad, de en meg itthon szervezek nagytakaritast es mindent atturok. Melle rizsaznek hogy hatha valaki felkaota a tanyerokkal szatyrokkal es kidobta a kukaba vagy leesett a komod, kanape moge vagy valamelyik gyerek bevitte a szobaba es amikor elkezdtuk keresni felt megmondani o nyult hozza.

Aztan meg szepen leulnek a szukebb csaladommal es nagyon elbeszelgetnek veluk. De azet mert az en csaladomban van olyan akibol kinezem lenyulna egy mobilt vagy kilop mas penztarcajabol egy 20.000-est stb.

Ha en a helyszinen lako vagyok akkor tenyleg mindent felturnek ha vannak gyerekeim akkor azoknak is mindent mindenhonnan kipakoltatnek...leginkabb azert hogy valoban ha csak elveszett meglegyen. De ugy hogy bevonnam oket hogy aterezzek milyen kinos egy iylen. Es ha majd nagykorukban ok mennek valahova semmit ne hagyjanak el.


Legutobb en a szuleim lakasaban felejtettem egy fontos dolgot. Persze 2 nappal kesobb jutott eszembe, es vegul arra lukadtam ki, csakis naluk hagyhattam. Telefonaltam mondtam gaz an nezzenek korul. Jott a valasz korulneztek, miutan elmentem epp takaritas is volt, atrendezkedes is es ott biztos nincs. Ujabb ket nap mulva hivtak nezd mit talaltam megis itt volt csak ott pont nem neztuk meg.


A kerdezo eseteben ha mas is csak vendegsegben volt es ott nagyobb gyerekbol kinezheto hogy lenyulta a dolgot akkor meg a szuloknek kell nagyon a gyerek kormere nezni. Sajnos ha eljon egy nagybacsi aki agglegeny es o nyuta le netan akkor meg ugyse lehet mit csinalni.



Azert keves olyan van aki a nagyon ertekes dolgait menetkozben szetszorja vagy elhagyja es artatlanul kiabal hogy de biztos itt vagy ott kellene lennie. Ilyen inkabb nagymamakkal tortenik 80 evesen😀

2020. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a hozzászólást, igen ezek a tippek már mind felmerültek sajnos (csíny, szándékos bajkeverés, lesett-beesett, elveszett, feledékenység)

Bútorok kihúzgálva, fiókok kiforgatva, kényelmetlen telefonbeszélgetések egymás közt megejtve. Mivel nagy család és hozta mindenki a párját is, így már mindenféle verzió felmerült, aminek egyáltalán nem örülök persze, mert milyen jogon és hogy esik annak aki teljesen tiszta ez ügyben. Nem értem mi történhetett, egy rémálom körülbelül, soha még egy csomag papírzsebkendő sem tűnt el.

A tárgy tenyérben elfér, könnyen értékesíthető és nem műszaki cikk.

2020. aug. 3. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!