Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt csak én gondolom úgy,...

Ezt csak én gondolom úgy, hogy nem helyes?

Figyelt kérdés

Én nem tudom megérteni hogy egyesek a pici babájukat, miért viszik olyan heylre, ahol a gyerek egyáltalán nem érzi jól magát, ráadásul csak másokat zavar.

Magyarul semmi keresnivalója ott egy kisgyereknek.

Pl. voltunk egyszer egy ilyen hajós vacsorán, elég puccos volt, szerintem egy 1-2 éves gyereknek nem való, de okos szülő elhozta, az meg végig (éjjel 1-ig) sírt.

Vagy most olvastam, hogy valaki planetáriumba akar elmenni babakocsis gyerekkel. Érdeklődött, hogy a planetáriumban könnyen tudja e tologatni a babakocsit.


2020. okt. 26. 07:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
89%
Főnöknőm a pár hónaposat vitte Maldív szigetekre, a gyerek végigüvöltötte a repülőutat. De ő naggggyon büszke volt magára, hogy gyerekkel is lehet ugyanúgy élni, mint előtte.
2020. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!