Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit hazudjak egy csomaggal...

Mit hazudjak egy csomaggal kapcsolatban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pár hete rendeltem egy csomagot, amit Foxpost-on keresztül vettem át. Ott csak bankkártyával lehet fizetni. Ha szüleim megnézik a számlámat, meg fogják kérdezni, hogy az micsoda.

Nem szeretném elmondani, mit rendeltem. Mit kellene mondanom nekik, ami valós lehet? 3-4 ezres tételről lenne szó.



2020. okt. 27. 07:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Miért nézegetik a szüleid a TE bankszámládat?
2020. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy, hogy a szüleid nézegetik a bankszámlád?
2020. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Mondd azt, hogy vibrátor/guminő.
2020. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Már elég régóta tesz fel ilyen kérdéseket, valszeg nagyon fiatal még, és kontrollmániás szülei vannak, akiknek maximálisan ki van szolgáltatva, mert semennyi saját kezelésben lévő pénze nincs. Nagyon megalázó helyzet, az ilyen szülő borzalmasan mérgező szerintem.
2020. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Mondd azt, hogy kokaint
2020. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%

Jó nagy mamlaszok a szüleid, ha a gyakorin kérdezett hazugságot előadva az arcodból és a testbeszédedből nem veszik le, hogy hazudozol nekik.

Bár a gyerekeimet ennél szabadabb szellemben neveltem, már a pillantásából tudtam mindegyiknek, hogy igazat mond, vagy csúsztat.

Kicsit nevelő célzattal végig is vittük a beszélgetést mindig, mintha elhittem volna a fillentést, aztán mikor megkönnyebbülten leléptek volna, mindig utánuk szóltam, hogy na most akkor beszéljük meg azt, ami VALÓJÁBAN történt.

Fokozatosan csökkent ezeknek az eseteknek a száma. Mire nagykorúak lettek, már az agyontetovált barát bemutatása sem okozott problémát. Tudták, hogy nem kedvelem a tetoválást, de azt is tudták, hogy a csúsztatást, vagy hazugságot sokkal kevésbé. És nem vágtam se pofákat, se megjegyzéseket nem tettem. Bátran lehetett elmondani is az igazságot, meg hozni bemutatkozni a nem szívem csücske vőlegény jelöltet. :-) (- Kislányom, az, hogy nekem nem tetszik a fiúd, az egy dolog! Nem én fogok vele élni, hanem te. Ha neked tetszik, legyetek boldogok!)

A monitoromon egy nagy cetli van Mark Twain-től: "Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned"

2020. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%

Nekem két kérdésem lenne.

1. nekünk megmondod mit vettél?

2. Ki az aki 48 darabos kotont vesz? Az 3 életre elég...

2020. okt. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!