Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan nyugodjak meg, és ne...

Hogyan nyugodjak meg, és ne izguljak?

Figyelt kérdés
Ma átmegyek egy sráchoz, akivel már régóta jóban vagyunk, de elkezdtünk egymásba szeretni. Elvileg össze akar ma velem jönni. Ezzel semmi baj, én is szeretnék vele, csakhogy valamiért rettentően izgulok. Az agyam nem, csak a testem és nem tudom miért. Hányingerem van, ha rágondolok hogy hamarosan vele leszek (pedig már sokszor találkoztunk) és nyomban rosszulleszek. Hogy tudnám ezt elmúlasztani? Belül tényleg nem félek, szeretem de a testem valamiért ilyen kellemetlenül reagál
2020. okt. 28. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te tudat alatt izgulsz. Sajnos ez van.

Szerintem tereld el a gondolataidat,játsszál,igyál valami kellemeset.

Sajnos nem tudok mást mondani. Majd írj,hogy mi lett!

2020. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amint oda fogsz érni hozzá el is fog múlni az izgalmad. :)
2020. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Es az mit jelent?szexelni akar?
2020. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez ilyen :D Ne akard elmulasztani. Ez szép így.
2020. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tipikus tiniszerelem. :)


Én is így voltam anno, szép része az életnek.

2020. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne siesd el. Az elején sokáig csak csókolózzatok / simogassátok egymást, ideális esetben ez segít ellazulni / megnyugodni.
2020. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg úgy volt ahogy mondtátok, amint megláttam teljesen megnyugodtam. Csak csókolóztunk és filnet néztünk, nem volt semmi extra, de nagyon jól éreztem magam😊
2020. okt. 28. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!