Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért romlik ennyire Magyarors...

Miért romlik ennyire Magyarország kultúrájának minősége?? (Hosszú kérdés, azért írtam így?

Figyelt kérdés
Hogy van az, hogy a legnehezebb darabok klasszikusban, vagy jazzben már nem számítanak semmit és a pop "zenészek" 4 akkordra és egy 1 hangon való "éneklésre" milliókat kapnak egyetlen bulira? és miért pont a mulatós zene "jellemző" ránk?
2020. okt. 29. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy, hogy mihez mennyire könnyű, és komfortos hozzájutni. Egy könnyűzenei buli felszabadultabb, kevésbé körülményes, mint egy komolyzenei koncert.
2020. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
#10 nézd meg pl mennyit változott a televíziózás az utóbbi tíz évben. Ne, csak a zenére értettem, hanem általánosságban.
2020. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

@ITGuy


Szerintem semennyit. A kereskedelmi csatornák ugyan úgy az USA-ba befutott műsorok olcsó kópiáit gyártják le műsor gyanánt mint 10 vagy 20 éve.

2020. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kultúra lerontása, butítására játszik a rendszer.
2020. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!