Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A következő kb 7 hónapban kb...

A következő kb 7 hónapban kb el is felejthetem az ismerkedést? 23/F

Figyelt kérdés

Nyáron nem jött össze az ismerkedés, és most kora ősszel sem.


Nézzük végig mi van jelenleg a nagyvilágban:


-Az idő a szokásos taknyos, hideg, vizes október végi idő. Kb egész télen ez várható az eddigi teleket elnézve. Talán lesz max 2-3 hétnyi szép tél, amikor érdemes kimenni sétálni, esetleg szépen mutatna egy randin a hó és jég.


-A vírushiszti okán jövő héttől már az étel, ital elfogyasztását követően is maszkot kell felvenni egy beülős helyen.

Moziban jelenleg is ez van, színházban is, mindenhol.

Egy randi így élvezhetetlen kb, semmi érzékiség nincs benne.


-Rendezvények lelőve, kb semmi értelmes nincs. Meg tegyük hozzá, első-második találkozást talán nem egy Barba Negrában vagy A38-on akarok ahol tombol mindenki és üvölt a zene. Oda a zenéért és a party hangulatért mennek az emberek. Na mindegy, hisz úgyis elkaszáltak mindent. Ha jól tudom a Dürert is bezárás fenyegeti. Csomó hangulatos bár is bezárt...

A focimeccs közvetítős késdobálókba meg nem viszek lányt...


-Kulturális rendezvényekből mi van? Max néha valami könyvbemutató, hát de az milyen randi már...

Plusz urambocsá, lehet hogy nem érdekelne az ami éppen van.


Mit lehet 2020 végén csinálni egyáltalán?


Alapvetően tök ritkán alakul ki beszélgetés köztem és számomra szimpatikus lányok közt, és azt érzem ilyenkor hogy meg vagyok lőve hogy hova mehetnénk egyáltalán amit élvezne.


Első alkalommal nyilván nem hívom át filmezni, az ki###ott átlátszó és közönséges hook up move lenne.


Egy túrát mondjuk adnék valahol, de azt látom, hogy a legtöbben ilyenkor forgatják a szemüket hogy az hosszú, meg fárasztó. Plusz vannak kevesen akik túl sok Helyszínelőket néztek, és egy kettesben eltöltött erdei túrára már úgy néznének hogy biztosan meg akarom erőszakolni, és feldarabolni az erdőben... Persze paranoidokkal amúgy se akarnék összejönni.


Saját tapasztalataitok? Más is meg van lőve?



2020. okt. 29. 16:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Incel? My bad???? What? 🤣🤣🤣


Hova kerültem🤔



Kedves 130 kilós!


Szó szerint a saját súlycsoportodba keresgélsz? Képzeld el hogy barátnőmnek is a " dagadt" pasik jönnek be... Szóval nem minden fekete és fehér.


Egyébként meg tetszik nem tetszik emeld fel a segged és edzél!


Nem a kövérségről van szó hanem a lustaságról, saját egészségedet teszed tönkre!


S mi már ez? Ha lenne nő akkor lefogynék...dehogy fogynál! Csak kifogás miért nem fogysz le! Ha lenne nő akkor azért nem fogynál le mert " téged elfogad így ahogy vagy" akkor meg minek?

2020. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem keresgélek a saját súlycsoportomban. Igen, tudom, ott kéne, de inkább keresgélek a csúnyácska arcúak közt, vagy a full laposak közt. Azért ők is hasonlóan béta környezet.

Edzek.. Hát jó, majd edzek nulla életenergiával. Oh várjunk csak, ez nem így működik, előbb kötöm fel magam.

Nem lusta vagyok, hanem depressziós, életenergiátlan, életkedvtelen. Amit csak egy nő hozna rendbe nekem. Másnak más, én tudom, hogy nekem csak ez. De ezt nem fogom megkapni. Hát, pech.

De, adna lélekerőt egy nő. Lenne miért küzdeni az életben. De így a reménytelenség fény nélküli alagútjában semmi erőm.

2020. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22. Egy normális nő nem foglalkozik egy depressziós önutáló, túlsúlyossal aki még csúnyának is tartja mert kicsi a melle vagy nincs babaarca.
2020. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Látod, ezért is felejthető az ismerkedés számunkra.
2020. okt. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%

Ez mind a ti hibátok. Nektek csak kellékként kellene csúnyácska, deszka stb nő, hogy legyen valaki, hogy elmondhassátok h jujjj van csajom.... Nem változnátok ti semmit sem. Ha ennyire életképtelen vagy akkor meg meg is

Érdemled a sorsodat

2020. okt. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
38%

"Nem lusta vagyok, hanem depressziós, életenergiátlan, életkedvtelen. Amit csak egy nő hozna rendbe nekem."


Az nem depresszió, amire egy pina megoldás.


Mondom, pont mostanában kattantam rá youtube-on olyan videokra, ahol reddit post-okat olvasnak incelektől... pont ezt írták le. Hogy semmiben nem lett más az életük a szextől, a nőktől, pedig azt remélték.

Mindegyik megtalálta magát, és saját maguk érték el a változást.


Vagy válassz egy dagadt nőt, és fogyasszátok egymást... ja nem? Akkor ez van.

2020. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ez van, életképtelen vagyok akkor. Pech
2020. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!