Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A következő kb 7 hónapban kb...

A következő kb 7 hónapban kb el is felejthetem az ismerkedést? 23/F

Figyelt kérdés

Nyáron nem jött össze az ismerkedés, és most kora ősszel sem.


Nézzük végig mi van jelenleg a nagyvilágban:


-Az idő a szokásos taknyos, hideg, vizes október végi idő. Kb egész télen ez várható az eddigi teleket elnézve. Talán lesz max 2-3 hétnyi szép tél, amikor érdemes kimenni sétálni, esetleg szépen mutatna egy randin a hó és jég.


-A vírushiszti okán jövő héttől már az étel, ital elfogyasztását követően is maszkot kell felvenni egy beülős helyen.

Moziban jelenleg is ez van, színházban is, mindenhol.

Egy randi így élvezhetetlen kb, semmi érzékiség nincs benne.


-Rendezvények lelőve, kb semmi értelmes nincs. Meg tegyük hozzá, első-második találkozást talán nem egy Barba Negrában vagy A38-on akarok ahol tombol mindenki és üvölt a zene. Oda a zenéért és a party hangulatért mennek az emberek. Na mindegy, hisz úgyis elkaszáltak mindent. Ha jól tudom a Dürert is bezárás fenyegeti. Csomó hangulatos bár is bezárt...

A focimeccs közvetítős késdobálókba meg nem viszek lányt...


-Kulturális rendezvényekből mi van? Max néha valami könyvbemutató, hát de az milyen randi már...

Plusz urambocsá, lehet hogy nem érdekelne az ami éppen van.


Mit lehet 2020 végén csinálni egyáltalán?


Alapvetően tök ritkán alakul ki beszélgetés köztem és számomra szimpatikus lányok közt, és azt érzem ilyenkor hogy meg vagyok lőve hogy hova mehetnénk egyáltalán amit élvezne.


Első alkalommal nyilván nem hívom át filmezni, az ki###ott átlátszó és közönséges hook up move lenne.


Egy túrát mondjuk adnék valahol, de azt látom, hogy a legtöbben ilyenkor forgatják a szemüket hogy az hosszú, meg fárasztó. Plusz vannak kevesen akik túl sok Helyszínelőket néztek, és egy kettesben eltöltött erdei túrára már úgy néznének hogy biztosan meg akarom erőszakolni, és feldarabolni az erdőben... Persze paranoidokkal amúgy se akarnék összejönni.


Saját tapasztalataitok? Más is meg van lőve?



2020. okt. 29. 16:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

Már ne is haragudj,de tényleg egy tapló lehetsz!


Semmi rosszat nem írtak neked és hőbörögsz. Ennyire frusztrál, hogy nincs nuni?


Városi séta? Ott nem kell maszk! Bementek étterembe maszkkal jajjj de nagy cucc... Hidd el le se kakálja a nőci mert ingyen kaja 🤫🤫🤫


Ha kell a nuni akk meg felhívod filmezni 👍👍👍



Legyél már egy kicsit kreatívabb a Jó ég áldjon meg!


Már megszokta mindenki a maszk hordást és még mindig van aki ezen rinyál...


Én is fogom vinni a nőket maszkba enni nem nagy cucc csak nem kéne a hisztit beverni.


Rinya maci!


38-as férfi

2020. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Jaaa!!! Csak plusz infó!


Nőt nem viszünk első randin bulizni!

2020. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

"Már ne is haragudj,de tényleg egy tapló lehetsz!"


Alacsonyan van az ingerküszöb. Nem tetszik hogy valaki nem likeolja körbe azonnal a válaszaitokat? Egyszerű: internetkábel kihúz, és probléma megoldva.


"Semmi rosszat nem írtak neked"


Valóban semmi rosszat, de simán csak közhelyes vagy kifejezetten nem a kérdésre válaszoló hsz-eket írtak. Ha én ismerkedésre kérdezek, akkor ne arról írjon hogy "majd ha már minden jól megy". Az egy kövi fejezet. Először alap, aztán fal, aztán tető, és nem rögtön tető...


"Ha kell a nuni akk meg felhívod filmezni 👍👍👍"


Kapcsolatra, érzelmekre, kölcsönös vonzalomra vágyok te túlkoros buckalakó, nem "nunira". Benned mit szeretnek a nők? A kifinomult stílusodat, hogy egy b###ható muffként hivatkozol rájuk?


"Nőt nem viszünk első randin bulizni!"


Még jó hogy ezt én is írtam, és tulajdonképpen most engem igazolsz. Szóval nem értem hogy miért lenne ez plusz infó, hisz már eleve le is írtam. De játsszad csak az agyad mintha írtam volna ennek az ellenkezőjét... Élettelen kretén. 38 évesen nem hiába szingli aki szingli...

2020. okt. 29. 17:39
 14/27 anonim ***** válasza:

Hű! Szerintem amíg nem tudsz randizni szerezz be egy guminőt. Ha ennyire frusztrált vagy nem fog összejönni az a barátnő. De lehet hogy jobb lenne a lányoknak ha megspórolsz nekik egy napot. A stílusod miatt úgy se lenne második randi.

De most komolyan mit vársz? Panaszkodjunk együtt? Szerintem kevés ember van aki nme veszített valamit a vírus miatt.

Most erre is írsz valami bunkó választ de nem igazán érdekel.

2020. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Márpedig igaza van a kérdezőnek. Aki nem egy született alfa vagy "csanád" (Chad), annak igen is egy érvágó dolog ez. Mint a nem szebb lányokon a smink, felhívó kinézet, úgy a nem szebb férfiakon is számít a jó megjelenés, a jó helyválasztás, a jó anyagi helyzet, a jó hangulatteremtés.

Aki pedig alfa-chad-csanád, azoknak ezek tényleg nem számítanak. Az egyből megdöngeti a csajt és másnapra már az övé. De ez nálunk bétáknál nem ez a helyzet.

Persze, hogy frusztrált. Én is 21 éves totálszűzként, akit úgy kerülnek a csajok, mint autók az óceán közepét, minden nap egyre frusztráltabb vagyok. És ez csak egyre rosszabb lesz, ez nem lesz jobb, amíg az ördögi kör meg nem szűnik. Azzal, hogy elvesznek a kulcsfunkciók, azzal ezt az ördögi kört csak jobban megerősítik, és a szakadékot az alfák és béták között csak egyre jobban szétfeszítik.

Aki béta, az minden nap egyre bétább. Olyan 18 éves kortól már elfelejthető az ismerkedés, ha eddig nem ment. Tudom, sokan vallják, hogy 25-28-30+ évesen lett első csajuk, de ez csak a hangos kisebbség (pár százalék), a valóság sokkal savanyúbb.

2020. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
15.Amit kiírt az csak panaszkodás. Ugyan mit lehet erre mondani? Most én is kezdjem el sorolni a bajaimat amit a vírus okozott? Az a legkevesebb hogy most fél évig nem tud randizni.
2020. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Kedves " béták" mondjuk ha minket szintén " béta" csajokat céloznátok akkor több esélyetek lenne, nem a missiseket kell belőni
2020. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Javaslom, kapd el a koronavírust, utána majd átgondolod a fontossági sorrendet, ha az intenzíven töltesz pár hetet. Esetleg veszítsd el valamelyik szülődet, nagyszülődet vagy egyéb családtagodat a járvány miatt. Bár a kérdésed és válaszaid olvasva az se igazán érdekelne szerintem, tipikus "csak énkörülöttem forog a világ, a többi meg le van szarva" típusú egyén vagy.

Javaslom menj vissza általános iskolába és tanuld meg a "felelősség", "elővigyázatosság", "közösségi együttélés" fogalmait.

Pont az ilyen miatt kellene kijárási tilalom katonaság által kikényszerítve, mert az ilyenen irtják a népet és az ilyenek miatt nem lesz vége soha.

Kár hogy a korona nem okoz impotenciát. Azt érdemelnéd.

2020. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem béták vagytok, omegák.


Itt a szuper alkalom képezni magatokat. Youtube-on sok videó van, hogy hogyan legyél incelből ember. Ex-incelek saját tapasztalatai.

2020. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok. Én pl csak a béta csajokat céloztam. Szerintetek összejött BÁRMI is? Nem. Incelségről pedig ne beszéljünk, mert ti rosszul értelmezitek a szót. Nőgyűlölőknek, idegbetegeknek hiszitek őket, amikor ők csak önhibájukon kívül nem kapnak nőt és teljesen normális emberek. Szegényeket eltiporjátok, persze, hogy frusztráltak.

Én nem hívom magam incelnek, mert van hibám, az, hogy nincs életerőm lefogyni 130 kilóról. És emiatt egy ördögi körben ragadtam, mert életerőt egy nő adna, de az nem lesz amíg nem fogyok le. Tudom, my bad.

2020. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!