Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nárcisztikus téma. Utánatok...

Nárcisztikus téma. Utánatok is kémkedett már a nárcisztikus? Hogyan kezeltétek a flying monkey embereket? Hogyan sikerült végre megszabadulnotok a nárcisztikustól?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Én agresszívan kezeltem. A kezébe vágtam a táskákat, miközben megkérdeztem mi a das. érdekel még.
2020. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Zaklatott 2 hónapig. Volt egy társa mellette, aki próbált belém gyújtani, hogy hogy képzelem az exet elhagyni (megjegyzem, hogy vele csalt meg engem - összejátszottak ellenem és hasonlók). Lezártam őket, ahol csak tudtam. Egy ideig szükségem volt az email címemre, szóval ott tudott egy ideig elérni, de kb naponta írt 4-5 levelet. Hiába tiltottam le, akkor új fiókot nyitott. A lényeg, hogy vége. Külföldön van, szóval most a vírus miatt nem tud eljönni hozzám, én pedig költözöm. Ez azért szerencse. A büdös életben nem fognak engem többé látni. :) Ennyit érnek az ilyenek.
2020. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!