Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szokatlan/furcsa...

Mennyire szokatlan/furcsa hogy két húsz év körüli fiatal ilyen témákról beszélget?

Figyelt kérdés
Buszon beszélgettek mögöttem, és végig olyan témákról, amikről kb. a 60-70 éves nénik szoktak beszélgetni. Alig hittem a fülemnek. Arról volt szó, hogy az egyik mesélte, hogy szedte a füvet a kertből, és annyira nehéz kiírtani a gazt a térkő közül, meg hogy mekkorát drágultak az árak az utóbbi időben, a bolti, vagy a házi lekvár-e a jobb, meg ilyenekről beszéltek, hogy mennyibe kerül a barack, miért nem képes már a városvezetés felújítani az xy épületét, politizáltak is egy sort, Esküszöm én ilyen fiatalokat még életemben nem hallottam ilyen témákról társalogni. Ti?

2020. júl. 13. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Előfordul az ilyesmi, legalább volt tèmájuk. A halgatásnál minden fèlekêppen jobb.
2020. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek teljesen normális, hétköznapi témák, amikről fiatalok is beszélhetnek. Ha meg arról lett volna szó, hogy hogyan vágták partiba egymást hétvégén, meg milyen volt az aktuális ihb buli, akkor meg azon menne a sopánkodás.
2020. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%

Kérdező: az ár magas vagy alacsony lehet, a termék drága vagy olcsó (tehát az árak nem "drágulnak")

1-es, tanulj meg írni!

2-es, ha arról menne a sopánkodás, amit te írsz, az teljesen jogos lenne!

2020. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Ha ilyen aggresziv vagy és nem birod a kritikát vagy az olyan válaszokat ami nem neked kedvez akkor miért vagy itt?
2020. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
4-es, úgy látszik, te sem bírtad a kritikát!
2020. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Én megvagyok vele 😂😂
2020. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
6-os, akkor az utóbbi válaszod már nem kritizálom meg! Szívesen!
2020. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Jol van te kis aggresziv legyen ugy😂csak hogy jol tugy aludni!
2020. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8-as Haggyá' már aludni, ne írogass folyton!!
2020. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Isten álgyon barátom.
2020. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!