Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik lennél inkább ha...

Melyik lennél inkább ha választanod kéne: koronavírusos vagy munkanélküli? Miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Koronavírusos
Munkanélküli
80 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Kettő együtt 🤭
2020. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Inkább munkanélküli, és gőzerővel keresnék valami munkát.


A vírussal kapcsolatban meg... sokan tünetmentesen átvészelték, vagy épp csak taknyoltak meg ilyenek, de az is előfordulhat hogy lélegeztetőgépre kerülök. Inkább nem játszanék az ilyennel.

2020. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

Én inkább munkanélküli, mert az egészség sokkal fontosabb mint a pénz. Munkát kereshetek, de a korona szövődményeit nem szeretném egy életen át hordozni. Ha meg belehalok akkor bszhatom hogy úgy haltam meg hogy közben volt munkám 😃

De inkább ne legyen senki egyik sem 🙂

2020. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%
Koronavírusos. Akkor legalább a táppénzt megkapom, és csak utána leszek munkanélküli :)
2020. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%
Miért lennél utána munkanélküli?
2020. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

Munkanélküli,senki nem tudhatja,hogy nála hogy fog zajlani a betegség.

Az meg csak pár év múlva derül ki hogy hosszú távon milyen következményei lesznek szervezetében,akkor is,ha tünetmentesen átesett rajta.

2020. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

Én tartok a vírustól valamennyire.


Asztmagyanú, reflux, magas koleszterin, légzési nehézségek vírus nélkül is (pára, elhasznált levegő esetén).


Ha pedig engem ér utol valamelyik szövődménye, pl szív, az szívás, mert így sincs állóképességem. :(


Inkább munkanélküliség.


Bár még nem mondtam fel, akár megtehetném.


Irodában dolgozom, az én munkám support, kevés fejlesztéssel és alkalmazásüzemeltetéssel.

Most, hogy az irodában 2 pozitív beteg is van, 50% home office-t ki tudtunk sírni nagy nehezen. De aki akar, végig bejárhat. Tehát alig leszünk bent kevesebben egyszerre.


Ja, maszkhordás lazán van véve, kézfogás, szabadidejében mindenki megy mindenhova...

2020. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Munkanélküli, valószínűleg még jelen helyzetben is viszonylag gyorsan találnék állást.
2020. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

Koronavírusos, mert júliusban már átment rajtam, és csak azt hittem, hogy egy gyenge nátha. Lehet lesz valami utólagos következménye, de azt szinte bármilyen betegség okozhat.

A munkámat túlságosan szeretem ahhoz, hogy feladjam.

2020. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Voltam koronavírusos, még márciusban. Most meg munkanélküli vagyok. Egyiket se választottam, így jött ki a lépés.
2020. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!