Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik ezek az érzések?

Mik ezek az érzések?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy lassan semmi nem köt ide. Úgy érzem semmi sincs rendben, kiskoromba nem voltam rendesen szeretve(alkoholista apa, egész nap dolgozó anya), tele vagyok gátlásokkal és szorongással.Teljesítménykényszeres vagyok. Az utóbbi 10 évben nem úgy alakultak a dolgok, ahogy kellett volna. Sokszor gondoltam az öngyilkosságra, de valamiért még nem tettem meg. Elkezdtem elzárkózni az emberektől, mára már odáig jutottam, hogy a legjobb barátommal sem tartom a kapcsolatot, borzalmas érzés.A tanulmányaimat is már sokadszorra kezdem el, kíváncsi vagyok végigcsinálom-e valaha. Fáradt vagyok és egyedül érzem magam nem tudom merre tart az életem és nem akarok élni, félek lesz ez valaha jobb vagy adjam fel?
2020. nov. 1. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg lesz jobb, es egyszer ugy is meghalsz nem kell sietni sehova.
2020. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, te idi.ta f.sz!


Kérdező! Ez doki, depressziós vagy, amit klasszul lehet gyógyítani, tessék elmenni dokihoz és fog neked gyógyszert adni.

2020. nov. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Javaslom a pszichológust,nekem is el kéne mennem hozzá te is tedd ezt.
2020. nov. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!