Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti odaadtátok volna a telefono...

Ti odaadtátok volna a telefonotokat neki?

Figyelt kérdés
Ma egy érdekes szituációba keveredtem az egyik budapesti bevásárlóközpont lottózojába. Míg apámra vartam, hogy fejezze be a töltögetést, addig zenét hallgattam telómon. Odajött egy roma származású fiatalember aki megkért hogy elkérheti-e a telefonomat 2 percre amíg belép a saját facebookjába mert összeveszett a barátnőjével és neki lemerült a telefonja. Adott volna érte 2 ezer forintot. Végül nethiányt hazudtam és adtam neki oda, meg apa is egyből elküldte, hogy mi nem merjük. (Nem volt bizt. Őr bent és mindenkit végigkérdezett majd az üzleten kívül sikeresen kapott mobilt és belépett a facebookjába de tovább nem figyeltem, mert elmentünk már akkorra)

2017. nov. 11. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam volna oda. Nem hiszem, hogy épp olyan sietős volt a barátnőjével a dolog, hogy nem várhatott volna, ameddig hazaér. Meg ezek a tipikus adok x dolgot cserébe becsapósak.
2017. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elszaladt volna veled. De lett volna 2 ezer ft-od.
2017. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vele*
2017. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
lol ha megnyílnának előttem a mennyek kapui és nem más mint jézus krisztus sétálna ki elém, hogy elkérje a telefonomat, még neki sem adnám oda, nem hogy valami romának egy lottózóban...
2017. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

A kulcsszavak:

roma származású

elkérheti-e

ad 2 ezret


Örülj hogy forgalmas helyen voltál. :D

2017. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A nemet kifelejtettem a nethiány utáni részben, de szerintem érthető hogy nem adtam oda :D
2017. nov. 11. 17:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem, elküldtem volna a bús fenébe.


Egyetemen volt ilyen sztori, sráctól elkérte a cigány a telefonját vonaton, majd 2 perc múlva jött hogy beleejtette a wc-be. Még azt is felajánlották hogy szálljanak le, megkeresik. Hagyta a fenébe, tuti még jobban kirabolták volna.

2017. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy adtam volna. Kerestem volna egy maszkulinabb vagy határozottabb férfit,es elmondtam volna,hogy segítsen mert zaklatnak.
2017. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Főként a származása miatt, én borsodi vagyok, Miskolcon bevált módszer náluk a telefonlopásra. :)
2017. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nekem is volt csak én egy buszmegállóban ültem, én nem adtam oda, hülye lennék, állitólag telefonálni akart csak de ki hiszi ezt el??
2017. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!