Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb nehézség az életedben?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 17:57
1 2
 11/17 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Rávenni magam, hogy ne szaggassan ki az emberek torkát.


Utálom mindet, cserébe ők is engem.

2020. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
szaggassam*, mielőtt belekötnétek.
2020. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#10,

sokat voltam építőmunkások között. Tőlük tudom: "Olyan nincs, hogy valami ne legyen sörnyitó...!"

Tőlük láttam, hogy az ajtótok lyukába (ahová a zár nyelve megy be) dugva a sörösüveg kupakját és oldalra feszítve - kinyitható a sörösüveg.

Az üvegbe teljesen bedugott parafadugót, vagy ha beletört az üveg szájába a dugó és nincs kéznél dugóhúzó, akkor a dugót úgy lehet eltávolítani az üveg nyakából, hogy egy darab rongyot (zsebkendő, összehajtott sapka...), a rongyot a falhoz teszed és az üveg fenekét teljes felületével vered óvatosan a rongyhoz, vigyázva, nehogy az üveget erős ütés érje (ezért kell a rongynak vastagnak lennie). Ütögetni kell folyamatosan a rongyhoz. Ha szükséges, akkor lehet erőteljesebben. Egyszer csak megindul a dugó kifelé az üvegből. Ugyan nem válasz a kérésre, de felhasználható.

2020. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim válása
2020. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

35 vagyok.

A gyereknevelés életem legnehezebb feladata. Sosem gondoltam volna, hogy ez ennyire nehéz lesz. Főleg úgy, hogy pocsék mintát láttam gyerekként, és hiába éreztem akkor, hogy "majd én másképp fogom csinálni", hát, azt kell, hogy mondjam, de, mindenki úgy csinálja, ahogy látta gyerekként. Csakis tudatosan, szakember segítségével lehet finomítani a dolgokat, óriási elhatározással, de alapjaiban mindenki ugyanolyan szülő lesz, mint az ő szüleje volt. Ezt belátni is borzalom.

2020. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A toxikus, bántalmazó szüleimmel élni :)
2020. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
gyerekvállalás
2020. nov. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!