Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb nehézség,...

Mi volt a legnagyobb nehézség, megpróbáltatás az életetekben amivel eddig megbírkóztatok (függőség, hátrányos helyzet, stb.)? Hogyan sikerült legyőzni és mit tanultatok belőle?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szociális fóbia amiből egyedül másztam ki. Persze maradványai vannak mivelhogy most sem kommunikálok túl jól, de a félelem, szorongás elmúlt. Egyszerüen csak kitettem magam a megpróbáltatásoknak és gondolkodásmódot váltottam. Azt tanultam, hogy erős vagyok, egyedül is.
2020. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Önértékelési probléma. Anyukamek mindig lekovereztek, rondaztak, butaztak es en ezt sokaig igy is gondoltam.

Nem egyedul sikerult, a legjobb baratnom sokat segitett.

De amikor megertettem, hogy nem csak az o velemenyuk szamit, hanem az enyem is. Ha en nem szeretem magamat, akkor mas sem fog engem.

Azota boldog vagyok, jobbak a kapcsolataim es nem veszem magamra a negativ kritikat (persze elfogadom, csak nem az hataroz meg)

2020. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exem terrorban tartott, vert engem és a saját anyját (együtt éltünk). A gyerekünk megszületése után jött rá az "öt perc". Egyszer csak megelégeltem, nagy karton dobozokban a cuccainkat titokban feladtam postán édesanyámnak aki egy másik városban lakik, majd fogtam a gyereket és megszöktünk. Nem akartam megvárni, míg a gyerekre is kezet emel.
2020. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alapbetegségem, amiatt majdnem minden nap küzdök valamivel, egyben tanulok általa.
2020. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Borderline személyiségzavar.


Pszichoterapeuta segítségével sikerült jobban lennem, fejlődnöm, ám még közel sincs vége a harcnak.

2020. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Hogy elérjem Istent, és hogy mit tanultam belőle: Istennél semmi nem lehetetlen és nincs nála erősebb, tisztább, harcosabb és Igazabb az egész világmindenségben.


Lk 1,37

Mert az Istennél semmi sem lehetetlen.

2020. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön atvert a közvetitö. Az utolso penzemböl mentem ki.

Külföldön utcan lakhatas munkahely nelkül kellett elinteznem magamnak egy nap alatt mindent egyedül, sok kalvaria is ért. Kb megjartam a poklot.


Aztan végül vert izzadva lett normalis munkahelyen etc, es elnéztem a kollegaimat hogy ugye mivel egy helyen vagyunk igy egy szinten azaz ugyanazt értük el abban az eletpontban, csak ök meg ismerls meg kapcsolatok altal kocsival baratokkal nevetve dalolva jöttek ki es happy volt nekik az ottlét is miközben en a maganybol is fel kellett valahogy àlljak a pokol utan.


Tanulsàg: hogy detto ugyanazt, amig màsok elérik röhögve egy csettintèssel, ugyanazért nekem a poklot is meg kell jarnom. Nem egy alkalommal fordulnak elö az eletemben az ilyenek. Akàr egy pl tarssal is. Amig màs az orrom elött hàzasodik es imadja a pàrja addig en azon küzködöm hogy valahogy müködöképes legyen az enyém.

Vagy körömszakadtàig dolgozom egy kocsiért aminek kilatastalan a fenntartasa, erre bnöm kap random csak ugy a parjatol egyet miközben vezetni sem tud es nem is vàgyott ra.es mehetett tanulni.


Igazàbol az okàt mai nap sem tudom hogy nekem miert kell mindenért vergödni, ami masoknak meg sültgalamb joforman.

2020. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Betegségek,anyagi problémák,mentális lelki probléma,és magány, egyedüllét,ez soha nem fog változni ha nem teszek érte,és én tenni akarok bármi áron,pozitív értelemben
2022. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!