Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a legnagyobb problematok?...

Mi a legnagyobb problematok? Milyen rossz dolgok tortennek veletek?

Figyelt kérdés
Amirol nem beszeltek masnak vagy max 1-2 embernek. Ami nagyon rosszul erint titeket, megneheziti az eletetek.

2020. júl. 23. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb problémát a fizikai és pszichés eredetű betegségeim okozzák. De erről csak nagyon kevesen tudnak. Mindenki azt hiszi a környezetemben hogy elkényeztetett vagyok. Pedig nem. Azt hiszik azért vagyok olyan amilyen mert beképzelt elkényeztetett vagyok. Pedig fogalmuk sincs arról hogy miken mentem keresztül.
2020. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon beteg lettem az orvosok felrediagnosztizáltak és csúnyán bántak/beszéltek velem. Nagyon sok szenvedés és idő után derült ki mi bajom van. Kórházba kerültem ahonnan ugyan olyan betegen engedtek ki ahogy bekerültem nem segített a beavatkozás. Az orvos rám sem nézett egy hétig. Mikor eletveszelyes allapltban visszamentem elküldtek. Másik kórhazba kerültem. Ahol megműtöttek. Elrontották a műtétet és 2.5 hétig szenvedtem keserves kínok között. Rondán viselkedett velem az orvosom mintha az én hibám lett volna az erős fájdalom és az hogy nem javul az állapotom. 3 hónap múlva megint ugyan ott voltam még nagyobb bajjal az elrontott műtét miatt. Még nagyobb műtéten estem át. A családomnak is elege volt belőlem hogy segítségre szorulok így finoman szólva nem voltak túl kedvesek. Már felépültem de nem beszélek erről senkinek ami történt és azóta nem tudok emberek között lenni. Mert mindez megtörtént és senki nem tett semmit senki nem védett meg senki nem állt ki mellettem csak engem hibáztattak végig amiért nem gyógyulok meg és hiába derült ki a végén az igazság a rossz diagnózissal orvlsi nemtörődömséggel és elrontott műtéttel mégsem kért SENKI elnezést ezért az egeszért. Azóta meghaltam lelkileg. Elfordultam mindenkitől nem tudok megbízni senkiben. Persze eljátszom kívülröl hogy minden oké de ahogy kilépek a minkahelyről kikalcsolom a telefonom és nem beszélek senkivel mert már nekem nincs miről.
2020. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs jovokepem.
2020. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ronda vagyok, dagadt, lusta, kedvetlen, fáradt, hiába van párom szinte sose szexelünk, nem érzem, hogy bárki is valóban szeretne, inkabb akkor keresnek, ha kell valami.
2020. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De utolsó azért ezen lehet változtatni ;)
2020. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!