Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen dolgoktól érezné...

Milyen dolgoktól érezné kínosan magát egy fiú, ha beszélnék róla?

Figyelt kérdés

Mik azok a témák, amitõl egy fiú kellemetlenül érezné magát egy beszélgetésben? Gondolok itt olyanra,hogy mondjuk ha elkezdek arról beszélni, hogy betétet kell cserélnem, nem hiszem, hogy olyan szívesen a beszélgetésben maradna.

Ne kérdezzétek, miért keresek ilyen témákat, de fontos lenne. Köszi annak, aki segít.



2020. nov. 7. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Menzesz, szules, kiskutyak, mas pasik kinezete farkuk stb, nogyogyasz, tukrozes, sztar pletykak, noi divat temak, noi elnyomas borzalmai, vegan vega paleoit stb baromsagok, mas többet keres jobban nezki vagy is ferfiasabb temak felhanytorgatasa, bizonyos temak tulzott korbe ugralasa, folyamatos jaj de ronda vagyok kover nem kellek senkinek minden pasi goreny szenvedes, abszolut hulyesegekben hinni amit valami hulye ember terjeszt, ha lelkiszemetesnek hasznalod es kokemyen frendzoneban tartas, mef meg emberenkent millio egy mas tema
2020. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Valamilyen pajzán, szokatlan szexuális vágy, ami már inkább a megbotránkozatás határát súrolja vagy egész egyszerűen undorító.


Ha egy étteremben találkoztok amikor kérsz ki egy ételt tedd hozzá hogy, "Húú, ettől legutóbb jó sokat rotyogtattam, sőt olyan hasmenés kapott el, hogy majdnem beszartál." Tehát valami vécézéssel kapcsolatos téma. Vagy böfögés, fingás.


Menstruációs vérről se hiszem hogy diskurálni szeretne nagyon, tamponcseréről pl, átázásról, stb.

2020. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem lehet olyan dolog, amihez jobban "ért" és férfias:

- autó motorjai, márkák

- nők

- sport, foci

- romantikus regények

2020. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!