Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem sajnáljátok a sportra...

Ti nem sajnáljátok a sportra szánt időt más dolgoktól?

Figyelt kérdés

Elkezdtem heti 3-4 órát, eljárva sportolni, kondi és úszás. Ugyanakkor sok időt vesz el és "luxusnak" érzem.

Alapból nagyon-nagyon magamnak való ember vagyok, és úgy érzem, a sport (is) rámegy a szociális életre (is).



Ti hogy érzitek?


2018. dec. 20. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
a sport mellette jó esetben önbizalmat ad, segít egészségesnek maradni és még több téren is jótékony, akkor ezekért sem éri meg az idő?
2018. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

Mi az, amitől el veszi konkrétan az időt? Miben nyilvánul meg?

Egy hét az 168 óra. Szerintem ebból három darab órát rá lehet szánni sportra.

2018. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Plusz öltözés, plusz utazás...

Mondjuk 3 óra sport jó 5-nek, amit elvesz, ha az egyik pl úszás.

2018. dec. 20. 17:09
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Hívj el másokat is úszni. Én is azt tervezem, egyedül nem szeretek annyira mozogni, mindig csoportos órákra jártam eddig is, vagy együtt edzettem valakivel. Persze, csacsogni nincs sok idő, de az érzés, hogy nem vagy egyedül, és valakivel ugyanazt élitek meg, tök jó. Mint a moziban. Ott sem beszélgetsz, de együtt vagytok és vélhetően hasonló érzés jár át titeket.
2018. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Az egészség mindent megér.
2018. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én kifejezetten egyedül szeretek, frusztrál az érzés, hogy másokhoz alkalmazkodni. :D

Egyébként meg nem pótolná a szociális kapcsolatokat.



Nem tudom, ad-e olyan egészséget, amiért megéri még hajszoltabbá lenni, kevesebbet aludni és más dolgokat feladni.

2018. dec. 20. 17:23
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
A mozgás az egésszég része és jól is esik. Inkább sportolnék, mintsem tv-t nézzek!
2018. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Már volt egy ilyen kérdésed, és akkor sem értettem, hogy ha nem akarod, problémának érzed a sportolást, miért csinálod, és mire vársz itt igazolást? Hogy igazad van, vagy nincs igazad?
2018. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

Gyk-zni meg lehet 25-25 Fekvőtámasz között is.

Amire sajnálom az időt, az az utazás.

2018. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Heti 4 óra sport az 2.4%-a az idődnek!
2018. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!