Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak “piszkos titkaitok”?

Vannak “piszkos titkaitok”?

Figyelt kérdés

Kicsit durvább dolgok, amiknek esetleg komolyabb következményei lehetnek? Ezalatt olyanokra gondolok, hogy pl. drog, megcsaltad a házastársad (nem 17 évesen az első szerelmed xd), viszonyod volt a főnököddel, árultál, termesztettél/állítottál elő drogoz, megfenyegettél valakit, esetleg embert öltél, csaltál, loptál, fegtvert vettél feketén stb, szabad az interpretáció.

Meg, hogy lebuktatok-e, illetve milyen büntetést kaptatok (pl. börtön x év, pénzbírság stb)


Nem is muszáj, hogy ti legyetek, lehet ismerős/családtag is.



Nézek egy sorozatot, amiben rengetegen drogoznak, adót csalnak stb, de amúgy van egy valóéletbeli énjük.

Én személy szerint pár haveromon kívül akik néha néha füveznek, nem ismerek ilyen embereket .(gondolom el se mondanák)


Most csak így anonyman, név nélkül van-e/volt-e valakinek hasonló dolga?



2020. nov. 8. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Lefeküdtem anyu három barátnőjével, és kettő kolleganőjével.

22F

Kerti munkára jártam hozzájuk nyáron, suli mellett, de a rövidgatyában észrevették hogy elég vastag a kolbi.

Ők próbálkoztak én csak hagytam magam.

egy derült ki eddig anyu elég mérges is volt.

2020. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, 8 évesen volt intim kalandom barátommal, amit nagyon bánok (kortársam), még most is rosszul vagyok a gondolattól. Kisgyerek voltam, nem tudtam mit csinálok. (egyébként erről tettem fel egy kérdést is: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__1..
2020. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a címe a sorozatnak?
2020. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sulis koromban mindenki azt hitte, okos vagyok, mert csendes és szemüveges voltam (tudom, hülyén hanzik, de amikor néha hangosan mondták a tanárok a jegyeinket és én rossz jegyeket kaptam, mindig mondták a többiek, hogy olyan stréber-kinézetem van és nem értik, hogy történhetett XD).

Voltak tantárgyak, amikből jó voltam, volt, amiből kifejezetten rossz (leginkább humán tantárgyak). Az utóbbiakból simán megbuktam volna, ha a barátnőim nem segítenek a dogákban, vagy nem puskázok.

Egyetemen rájöttem, még természettudományos tantárgyakból sem vagyok annyira jó, mint hittem és szinte minden vizsgámat kipuskáztam.

Végül be se fejeztem a szakot, mert 2 félév után rájöttem, túl hülye vagyok és bűntudatom volt, amikor a csoporttársaim mondogatták, hogy jajj ők másodjára mentek vizsgázni XY tantárgyból, mire meglett a 2-es, nekem meg első próbálkozásra is 3-as vagy 4-es lett...Csak azt nem tudják, hogy én is többször mentem volna a 2-esért is, ha nem puskázok.

A szüleimnek meg az ismerőseimnek azt kamuztam, azért hagytam ott az egyetemet, mert már így is előtte 2 évig okj-n voltam és már szeretnék végre elkezdeni dolgozni, pénzt keresni, önállósodni, stb. Pedig szerettem volna befejezni, csak fogyatékos vagyok.

2020. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam letölteni torrentról filmeket, zenéket. Szerintem ez a legsúlyosabb "bűnöm". Illetve általánosban elloptam egyik osztálytársaim kártyáit. xD
2020. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, de az bizony... TITOK. :D
2020. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!