Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Badoo.. Normális az ilyen...

Badoo.. Normális az ilyen ember? Mellesleg mi értelme van ennek a viselkedésenek?

Figyelt kérdés
Rám ír, egy felnőtt 32 éves ember, hogy te beteg vagy és kamu, kamu képet is használok szóval pá. Azt se tudom kicsoda. A kamu kép az én profil képem nem kamu képeket tettem fel és ezt a kaphat látta ő már másnál is egy beteg nő vagyok szóval pá. Normális az ilyen ember? Mire volt ez jó? Miért csinálta ezt? Ezt tegnap nagyon a szívemre vettem. N30.
2020. nov. 9. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Minek? Hülyékkel nem kell foglalkozni
2020. nov. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten semmit sem szabad a szívedre menni.
2020. nov. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt a szívedre venni. Itt is vannak ilyenek, akik abban élik ki magukat, hogy trágár priviket írnak.

Nem vedd magadra. Ez nem neked szól. Az ilyenek mindenkinek írogatnak.

2020. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt is ezt csinálja sok ember: csomó kérdésre odairják hogy kamu kérdés kamu válasz stb.

Nem kell foglalkozni ezekkel

2020. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. nov. 9. 08:57
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom frusztrált a sikertelensége miatt. 😀
2020. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Szia, szerintem kiraktak téged trash of tinder facebook csopiba és írták is hogy bocsi ez badooról van. Aztán az egyik srác írta hogy ez igazi csaj mert ismeri :D
2020. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az érzésem, hogy ott is meg itt is bebaszva irogatnak összevissza emberek néha.
2020. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem meg az a nem normális, hogy 30 éves nő létedre nem tudsz fogalmazni.
2020. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9# érdekes rajtad kívül nem okozott senkinek problémát az írásom! Se itt sem pedig privát üzenetben ,tudták értelmezni!! Ezek szerint te nem tudsz egy mezei szöveg se értelmezni!! Akkor kettőnk közül nem tudom kivel is van itt a gond. De ha csak ez miatt írtál akkor közlöm veled, hogy lehet lapozni és nem ide bofogni!!!mellesleg!!! Hanynom kell a fajtádtol, remélem kielegultel!!
2020. nov. 9. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!