Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van már nagyon...

Csak nekem van már nagyon elegem ebből az évből?

Figyelt kérdés
Konkrétan minden rossz, semmi jó nem történt eddig se velem, se a családommal... Ti hogy vagytok ezzel?
2020. nov. 10. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen , csak neked.
2020. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát tény hogy volt már jobb évem is.
2020. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen jó évem van.


Kaptam fizetésemelést, plusz alapból dicsérik a munkámat, ami szerencsére folyamatosan megy is. Lakótársam rég kiköltözött így sokáig szoba áron laktam egyedül, majd kivettem az egész lakást. Így ha nem is az enyém, de mégis hatalmas szint lépés.


Hobbim a túrázás, természetjárás. Egyrészt sajnos teljesítménytúrákból sok elmarad, viszont megismertem csomó új embert akikkel tartjuk a kapcsolatot és szervezünk kisebb túrákat, összejöveteleket.


Családom is rendben van szerencsére, így értük sem kell aggódnom. Mélyről szedték össze magukat ők is.


Magánéleti szempontból is voltak "alakulóban" dolgok, amiből bár nem lett komolyabb, de azért kellemes élményeken, kalandokon vagyok túl.


Halálozás is volt, 90+ éves nagyszülő. De sajnos nagyon rossz szellemi állapotban volt, ami rányomta a bélyegét a családra is, és "mindenkinek jobb így" alapon éltem át már ezt is.


Bizonyos fokig azt tudom mondani, hogy "kimaxoltam" a jelenlegi helyzetet és bár nem váltottam meg a világot, de idén is előre haladtam.

2020. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én valahogy azt érzem magamra vonatkozóan, hogy csak most jön a neheze.
2020. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a teljes képet nézem akk valóban.

Az életem legrosszabb éve.

De ha a részleteket nézem,akk meg a lehető legjobban jöttem ki ebből az egész fosból amit ez az év meg a vírus hozott.

2020. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!