Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mennyi idő kell reggel...

Kinek mennyi idő kell reggel amíg magához tér?

Figyelt kérdés

Mikor mentek el otthonról, és mennyivel előtte keltek fel?

Miből áll a reggeli "szeánszotok" és mennyi időt vesz igénybe?


2020. nov. 11. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
6:20kor kelek, 6:50kor indulok. Amit mindennap megcsinálok: bepakolás, ruha kiválasztása és felöltözés, arcmosás, sminkelés, reggeli elkészítése és elfogyasztása, fogmosás. Ezenkívül sokszor, ha energikusabb vagyok akkor letusolok és vasalok.
2020. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Háromnegyed hatkor megyek el otthonról, negyed 5 körül kelek. Fél 5-ig fürdőszobában vagyok, aztán egy kávé kíséretében tévét nézek, közben sminkelek. Ez kb. tart negyed 6, fél 6-ig, aztán lassan összepakolok, felöltözök, és megyek. Szóval nekem a szeánszom a kávé+tv+sminkelés kombó. Enélkül nem tudom elkezdeni jól a napom, nekem kell ez a nyugi reggelente, hogy lassan elkészülődök miközben valamit nézek.
2020. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

30 perc alatt? Az igen 1-es válaszoló...

5:25kor kelek , 7kor indulok.

Korábban sem voltam egy későn kelő, szóval még bőven van időm mindenre... Akár 2x is, ha úgy adódik :D

2020. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Iszok egy felest és már magam is vagyok:)
2020. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Én:

6:00-kor kelek.

6:20-ig vagyok a fürdőben - arctisztítás, krémezés, fogmosás, smink (spirál + púder) feldobása

Utána van egy kis időm, összerakom a táskám, bepakolok egy mosást, ilyesmik, vagy ha nincs feladat, akkor leülök és megnézem a híreket, aznapi időjárást, letöltök valami podcastet, stb.

6:40-kor megyek ki az ajtón, indulok dolgozni.


Párom:

6:00-kor kel

Gyorsan megmosakszik, megreggelizik (pár szem keksz, ilyesmi)

6:10 körül visszafekszik még lustálkodni

6:35-kor kel (másodszor)

6:40-kor megy ki az ajtón, indul dolgozni

2020. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A rekord 10 perc volt régebben egyszer, de akkor elaludtam.

Én 5-kor kelek rádiós ébresztőre, legkésőbb fél 8-kor indulok munkába. A kettő között van WC, mosakodás, öltözés, kutyasétáltatás, reggeli, ebéd bepakolás, illetve van, hogy reggel ütök össze valami fél órán belül kész ebédet.

2020. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Reggelikészítés, reggelizés (eközben cikkek átfutása, facen a kedvenc kutyás, macskás stb csopijaimban történt-e valami), ruha kiválogatása, táska bepakolása (pl ha más táskát viszek, vagy vmit kipakoltam, vagy ha ottonról viszek ebédet pl), fogmosás, öltözés, smink, indulás.

Ez bő 1 óra.



De az ágyban is heverek még.

Ha kb 7 előtt kell ébrednem, irtó nehezen szedem össze magam, és sokszor attól függetlenül, hány őrát aludtam.


A kád szélén ülve, fogkefével a kezemben vagy a nyitott hűtőajtó előtt is majdnem visszaalszom.

2020. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát én se korán nem kelek, se gyors nem vagyok. 7-8 körül kelek fel, inkább vagyok este tovább csak ne kelljen hajnalban kelni.


Felkelek.

WC.

Lefürdök. Zuhany nálam sokáig tart, attól ébredek csak fel.

Csinálok kávét, de ezt nem mindig.

Összepakolok, laptop, írószerek, papírok.

Felöltözöm, rajtolok.


Igaz nekem a reggeli szeánszba bele tartozik sokszor, hogy elmegyek kisboltba venni egy kólát/energiaitalt ha nincs kávém. Plusz a kocsiba is beülök, rendezkedem, törölgetem a tükröket, majd most jön a jégkaparós időszak.

2020. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
5-os párod 6-kor pontban kiugrik az ágyból majd 10 perc alatt meg is reggelzik és megmosakszik, utána visszafekszik lustálkodni. Nagyon reálisan hangzik :XD
2020. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
100%
Kb. 1 óra kell. Általában a tea + sminkelés + zene "szeánsz" közben áll bekapcsolt állapotba az agyam, előtte csak reflexes szükségletek elvégzése (wc, kávé, mosakodás stb.) van :D
2020. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!