Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni telefonos...

Mit lehet tenni telefonos zaklatás ellen?

Figyelt kérdés
Helló. Tegnap ismét hívott valaki de most ismeretlen számon, mert eddig azonosítatlan hívószám vagy mi szerepelt. Tegnap először hívott 16:55kor, majd 22:18kor, majd 22:20kor...Szerintem normális ember nem hívna ilyen sokszor, főleg este 10kor nem. Munka miatt plána nem ismeretlen számon ennyiszer. Azt hittem abbahagyta aki korábban hívott, de felismerhető amikor hívogat. Kedden is hívott ismeretlen szám 15:44kor. 10.hó 29-én hívott megszálottan. Elsőnek 20:30kor, makd 20:32, 20:33,20:35. Ilyenkor azt hiszem kinyomtam és utána hívott egyből. Előtte 10.hó 27-én hívott 13:56kor, 13:59kor, 18:11kor,18:44kor. Utána 10.hó 28án 22:20kor 2x, majd 22:21...Kezdetben mikor felvettem, mert kíváncsi voltam ki az akkor előszőr vagy nem szólt bele de hallani lehetett vlaamit, vagy olló csattogtatás volt, mintha közvetlen az ollót a telefonhoz tartotta volna és csattogtatta, majd az orra alatt motyogott mintha nem akarok rosszat mondani de mintha fogyatékos lett volna, úgy beszélt. Vagy direkt motyogot még akkor mikor kértem érthetően beszéljen, utána mikor mondtam abba maradt a hívás...Most már fel nem veszem neki, szerintem évezi ezt, vagy mit tudom én. De hajt a kíváncsiság és meg akarom tudni ki lehet ez a degenerált, aki egyfoyltában hív kinyomás ellenére is és este 10kor is.Meg miért ismeretlen számon. Ilyenkor tudom nem érdemes ezzel foglalkozni, de amikor hív sokszor nem tudolm kinyomni és akkor nem tudom használni a telefont. És képes perceket csörögni. Kezd elegem lenni. Mit lehet tenni? Családom szerint is valaki direkt zaklat, nem vagyunk rosszban senkivel. Honnan ismeri a számomat és mit akarat tőlem? Tuti ő lesz az szerintem, felismerem amikor hívni szokott..És ilyenkor sajnos nem hívhatom vissza, nem íratok mert ismeretlen...23L

2020. nov. 12. 01:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben letiltanám az ismeretlen számokat és leszarnám az egészet
2020. nov. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
hogy tiltsam le ha ismeretlen? :( Iphoneom van.
2020. nov. 12. 01:45
 3/40 anonim ***** válasza:
0%
Régesrég szólhattál volna a rendőrségnek.
2020. nov. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
MINEK? ők se tudnak tenni sokat mivel ismeretlen...meg azt hittem aba maradt.
2020. nov. 12. 02:07
 5/40 anonim ***** válasza:
Állítsd be, hogy csak akkor fogadhass hívást, ha a hívó száma látható. Aki ezután hívogat, annak a számát pedig tilthatod
2020. nov. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
79%

#4:

Azért ennyire ne nézd már életképtelennek a rendőrséget, hidd el, ők le tudják nyomozni, nem a kőkorszakban van már a telekommunikáció.

2020. nov. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
nem nézem életképtelennek, egys szóvalnem mondtam ilyet,csak nem tudom hogy tudnak e ez ügyben nyomozni,mert sokszor azonosíthatatlan hívószám van máskor meg ismeretlen.de megér egypróbát végülis.
2020. nov. 12. 03:02
 8/40 anonim ***** válasza:
31%
Mindig felvenném es nem szolnék bele megvárnàm mig leteszi.
2020. nov. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
de akkor folyton hivna mert lehet ezt élvezi..volt mikor vbeleszolt de érthetetlenül, máskor néma volt, méskor ollocsattogtatás---inkáb fel se veszem, mert ismeretlent alapbol nem kéne felvenni. Én is cak azért mert kivancsi voltam hátha munka de rég nem az rájöttem..hogy lehet letiltani vagy valami?Iphone 5s
2020. nov. 12. 05:31
 10/40 A kérdező kommentje:
vagy telószámot cserélni egyszerűbb lenne? zavar hogy egy zaklatnál van a mobilszámom amit fogalmam sincs hogy kapaírott meg.
2020. nov. 12. 05:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!