Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladtam a jófogáson egy...

Eladtam a jófogáson egy fűkaszát és a vevő fenyegetőzik telefonon zaklat mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Korrektűl leírtam mindent, hogy milyen új dolgokat vettem hozzá, motorikus jó gép, szikrát add stb. és azt, hogy valoszínűleg 99% karburátor baja van. Egy rakás cuccot adtam még pluszba mellé, és szitne féláron adtam a kaszát. Más is megvette volna.


-----

Erre irja sms-ben, hogy átbxtxm...



Jófogás kinek az oldalán fog álni? Pénzemmel akkor mi lesz hétfőn vagy kedden utalják.



2018. máj. 11. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

nem tudom, végülis mi a hiba a logikádban.


leírtál mindent neki, amiről tudnia kell, ő ennek tudatában megvásárolt egy hibás, használt cuccot.


gondolom háztól-házig szolgáltatással küldted, ha azt állítod, hogy majd utalják a pénzed.

a jófogásnak semmi köze nincs az ilyen vitás dolgokhoz. a vevő átvette a terméket, kifizette, szóval majd utalják a pénzed, és kész.


őt meg nyugodtan küldd el a p.csába, írd le neki, hogy ha annyira biztos abban, hogy te átverted, és elhallgattál dolgokat, akkor menjen és pereljen be...hidd el, nagyon gyorsan el fogja az egészet felejteni...

2018. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Ebből nem derül ki, mi is pontosan a problémája...
2018. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
nem is állította, hogy tudja, csak azt, hogy 99% a karbi, lényeg, hogy hibásként árulta, és a vevő ennek tudatában vette meg, (gondolom) ehhez mérten reális áron.
2018. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Már hogy a vevőnek mi a problémája.
2018. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

a jofogas pont leszarja, csak a hirdetes erdekli oket, ami utana van az nem.

A vevo csak ciganykodik, nem akar utalni vagy kevesebbet akar adni, ennyi, fenyegesd vissza

Olyannak kellett volna eladni, aki eljön erte, megnezi, kifizeti oszt csaa

2018. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy gondolom, hogy az adásvétel akkor jó, ha mindkét fél elégedett.


Ha a vevő úgy érzi, hogy átbasztad akkor küldje vissza a cuccot, te meg a pénzt és utána add el másnak (jah, ha nem kaptál pénzt akkor lehet, hogy most csak szívatni akar).


(Magánvélemény, hogy egy hibás cucc féláron is nagyon drága, de ez nem tartozik a kérdéshez).

2018. máj. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen ez valóban cigánykodás a vevő részéről.


1.miért nem olvasta el végéig a hirdetést

2. ha elovasta akkor értő olvasás gondjai lehetnek, mivel leírtam, hogy beindul megy 10mp-et és megál ha üzemanyag befecskedezés esetén akkár fél percet is, szóval ez karbi gondra utal.

3. Mennyi is egy karbi ebay-en? 2-3rongy akkor

4. egy rakás cuccot adtam mellé

5. egy szóval nem írtam, hogy kiváló üzemképes állapotban van.

2018. máj. 12. 10:47
 8/17 anonim ***** válasza:

Mondd az ipsének, hogy jelentsen fel nyugodtan-nem fog!


A terméket megkapta, a pénzt megkapod, ennyi!

2018. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Srácok, egy jó és egy rossz hírem. A pénzt megkatam és írtam a ipsének, hogy leírtam mindent részemről lezárva sms-ben. Erre írja ő másrol akkar beszélni, tele helyesírási hibákkal. Azóta folyamatosan csöng a telefonom, cigánykodni akar adjam vissza pénzt neki...


Elegem van már komolyan, nem győzőm kinyomni a telefont.

2018. máj. 13. 14:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Tiltsd le és nem kell nyomkodnod semmit.
2018. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!