Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Új szemüvegem lett, a lencse...

Új szemüvegem lett, a lencse ugyan az benne mint a régiben, mennyi idő lesz mire megszokom? Hányingerem van, olyan mintha süllyednék ez mikor múlik el?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 17:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hol mérték be a dioptriát? Optika, szemészet?
2020. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Szemészet, Optikában nem néztek meg, de úgyis félév eltelt tehát ismét megyek szemészetre
2020. nov. 12. 20:51
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem ugy csinàltak szemüveget hogy mondta a szemész az egyik lencsére(amiben nem is làttam szinte olyan erös volt), hogy valojaban ezt kéne hordanom ennyire rossz a szemem, de a szem amiert nem hordok szemüveget folyamatosan erölködik es kompenzàl hogy lásson ezert nem látok benne azaz szoktatni kell hozzà a szemet. Ami fokozatosan törtenik azaz elöször gyengét hasznàljak amivel jobban làtok es nem torzit hogy kezdje szokni a szem hogy nem kell kompenzàlnia erölködnie.

Es fokozatosan váltunk majd erösebb lencsére.


Èn meg sem vettem volna olyat, ami amiben rosszul vagyok, az biztos.

2020. nov. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kérj alaposabb kivizsgálást szemészeten. Nekem sose voltak ilyen tüneteim új szemüvegnél, akkor sem, amikor változott a dioptria.

Azért kérdeztem vissza, hogy optika vagy szemészet, mert nekem optikában elrontották, csak az tűnt fel, hogy egyre nagyobb dioptriákat kapok, de kapkodom le a szemüveget, mert zavar, szemészeten derült ki, hogy tévesen cilinderes lencsét kaptam, pedig semmi szükségem rá. Azóta nincs ilyen problémám.

2020. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!