Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyermekként ti is találtatok...

Gyermekként ti is találtatok pénzt az utcán?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit csináltatok vele és mennyi volt az összeg, amit találtatok? A kérdésbe a talált buksza is beletartozik, ha volt benne pénz!

2020. nov. 14. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Felvettem és elmondtam a szüleimnek.
Felvettem, de nem mondtam el a szüleimnek.
Felvettem, de nem tartottam meg (szüleim vagy én leadták rendőrségen pl.)
Kinthagytam az utcán.
Nem találtam pénzt vagy nem volt valódi.
Egyéb sztorim van ezzel kapcsolatban, leírom.
25 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az én sztorim: Többször is találtam pénzt, ezek között talán 1000 Ft. volt a legnagyobb összeg, ami úgy kint hevert az utcán, de pár aprót is találtam néha. Mindet felvettem és el is mondtam a szüleimnek, nem kerestük utána a tulajdonosát. Egyszer volt olyan, hogy bukszát találtam, de azt a szülők visszajuttatták a tulajdonosának a benne talált okmányok alapján.
2020. nov. 14. 20:42
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kisebb összegeket, talán 50-es vagy 100-as volt a max
2020. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Egy kis falusi buszmegállóban vártam a buszt egy vasárnap este. A megyeszékhelyre tartó buszt vártam, éppen a barátnőmtől mentem hazafelé. Begördült a távolsági, és előreengedtem egy nénit felszállásnál. Neki csak 5ezrese volt, a buszsofőr pedig nem tudott visszaadni belőle. Így a nénit le akarta szállítani a sofőr. Kifizettem neki a jegyet, ami kb. 200 forint volt. 1 hét múlva ugyanabban a buszmegállóban vártam a buszt kb. ugyanabban az időpontban és a földön találtam egy 200-ast.


Érdekes, nem?

2020. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként viccből mindig megnéztem az aprós telefonfülkék kis fiókját, ahova kiesik a pénz, és egyszer találtam benne 4 db 100 forintost. Akkor egy hétig az élet császára voltam. 😃
2020. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sose felejtem el, mikor nagymamámmal (Isten nyugosztalja!) sétáltam haza egy napsütéses délután az óvodából, és találtam az utcán egy 50 Ft-ost. Jelentéktelen kis összeg volt, pláne mai szemmel nézve, de én mégis majd kiugrottam a bőrömből a sikerélménytől.


27/F

2020. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Kb 13 éves koromban egy zuglói cukrászda előtt találtam egy ezrest. Szóltam apámnak, azt mondta, hogy tartsam meg.

Előtte kisebb koromban aprókat találtam, volt, hogy homokozóban :D

Ha érdekel, a legtöbb amit találtam 12 ezer ft volt egy sparban, felnőttként, ez tavaly történt. Fogalmam nem volt ki hagyhatta el, csak ott volt a földön, felvettem, eltettem.

2020. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Piciként egész sokszor találtam apróbb érméket, általában inkább 50-es, 20-as formájában, de mindegyiknek nagyon tudtam örülni. Kisebb sikerélménynek könyveltem el ezeket.
2020. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
En az arkadban talaltam egy tizezrest osszehajtogatva. Mindenki atlepett rajta,felette. En felvettem. Konyhafuggonyt vettem belole 🙈
2020. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah nem gyerek voltam bocsi,azt a reszt csak most nem lattam.:)
2020. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer találtam egy tízezrest egy autókereskedésnél. Biztos kiesett farzsebből, vagy nem tudom. Gyorsan le is vásároltuk a tessoban! Visszaadni nem tudtuk, nem bukszában volt, csak úgy csupaszon. 😁
2020. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!