Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyermekként ti is találtatok...

Gyermekként ti is találtatok pénzt az utcán?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit csináltatok vele és mennyi volt az összeg, amit találtatok? A kérdésbe a talált buksza is beletartozik, ha volt benne pénz!

2020. nov. 14. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
10# Jah, ez pár éve volt, 30on túl. Nem gyerekkoromban. 😃
2020. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer egy húszezrest is találtam, kb. 10 évesen. :D

Nem szóltam róla a szüleimnek, hanem sunyi módon eldugtam valahová, viszont sajnos elfelejtettem, hogy hová is rejtettem a pénzt, így végül nem tudtam elkölteni.

2021. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban állatkertben találtam egy bankjegyet 1000 volt rajta gyorsan fel is vettem, valami külföldi pénznem volt, örültem neki aztán kiderült, hogy ér vagy 30 forintot


Buszon találtam pénztárcát, volt benne egy kétforintos


Egyszer valaki feltöltötte a telefon egyenlegem 5000el

2021. jún. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
15 vagy 16 évesen találtam a földön 4000 forintot egy este az utcán. 30 40 méterrel előttem ment valaki, de nem szóltam neki. Úgyis azt mondta volna, hogy az övé. Lehet gonosz vagyok, lehet nem, de most se adnám vissza, mert nem bíznék benne, hogy az igazat monndja ha nem az övé. Amúgy meg, vigyázzon rá jobban.
2021. júl. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!