Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beoltatnád magad influenza ellen?

Beoltatnád magad influenza ellen?

Figyelt kérdés

A kérdés úgy jött, hogy nagymamámnak vérvételre kell mennie a héten és az asszisztens akivel telefonon beszélt, azt javasolta, hogy Oltassa be magát az egész család.

Én nagyon nem szeretném (persze nem kötelező. (

Vélemények, akik beadatták?

Volt valami mellékhatás?


2020. nov. 17. 11:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%
Ez mindenkinek a saját döntése. Én nem oltatnám be magam.
2020. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer rábeszéltek. Azon a télen majdnem végig elkaptam minden francos betegséget.
2020. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Számolatlan alkalommal utólag derült ki, hogy moslékot pumpáltak az emberekbe, - csak erről nem sok "dicshimnuszt" lengetett meg a média. A "bocsival" meg senki nincs kisegítve, bár az esetek túlnyomó hányadában - véleményem szerint - még arra sem futja! Sosem oltattam magam és köszönöm, meg vagyok! A halál pedig törvényszerűen utol fog érni - előbb-utóbb, - tévhit, hogy jelentősen többet fog élni az, aki minden pancsolmányt időről-időre magába pumpáltat! Egyébként is nemigen van olyan dolog, amiért késztetést éreznék arra, hogy minél tovább éljek! Nincs mire vergődnöm!
2020. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
Én már beadattam. Fájt a karom egy órán át kb, de ennyi, semmilyen más mellékhatása nem volt.
2020. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
76%

Lassan 6 éve, minden évben oltatok. Sem az oltástól, sem az influenzától nem lettem beteg.

Olyan voltam, mint a Hegylakó, mindenki döglődött, én meg csak röhögtem rajtuk, és lenyúltam a jó pénzes melókat.

2020. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%
Idén is beadattam. Semmi bajom nem lett tőle és mióta kapom nem voltam influenzás sem. Mondjuk az kellemtlen volt, a jelenlegi helyzet miatt csak 9:30-ra kaptam időpontot.
2020. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
24%
Nem akarok ateista lenni szval nem!
2020. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem.


Saját történet: főnököm beadatta, rá egy hétre belázasodott, rá pár napra pedig kórházba került. Ott kiderült, hogy kétoldali tüdőgyulladása van és tüdőembólia is kialakult nála. Később derült ki, hogy a főnököm átesett a covidon, éppen gyártotta a szervezete az ellenanyagot, viszont így az influenza elleni védőoltással meg nagyon heves reakcióba lépett a szervezete. Lassan már két hete a kórházban van, és még nem gyógyult meg.

2020. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
38%
Beoltanám magam, de még mindig nem érkezett a magánegészségügyi szolgáltatóhoz, ahol próbálkoztam. A neobolsik kommunizálták a készleteket, a háziorvosok is kevesebbet kaptak belőle.
2020. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%

Azt gondolom, hogy ha valaki normálisan hordja a megfelelő maszkot, és betart minden higiéniai előírást,

akkor sem a covidot, sem az influenzát nem fogja elkapni.


(Természetesen nem arra az ócska és agyonhordott kék orvosi maszkra gondolok.)

2020. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!