Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beoltatnád magad influenza ellen?

Beoltatnád magad influenza ellen?

Figyelt kérdés

A kérdés úgy jött, hogy nagymamámnak vérvételre kell mennie a héten és az asszisztens akivel telefonon beszélt, azt javasolta, hogy Oltassa be magát az egész család.

Én nagyon nem szeretném (persze nem kötelező. (

Vélemények, akik beadatták?

Volt valami mellékhatás?


2020. nov. 17. 11:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
Négy éve adattam be utóljára és soha de soha nem fogom többet. Krónikus tüdőbeteg vagyok, voltam. Mikor be voltam oltva kórházban végeztem mert elhatalmasodott és szervezetem nem győzte le az influenzát. Azóta ha elkapom legfeljebb pár nappal később gyógyulok mint mások.
2020. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
igen, 18-as nem mond hülyeséget. én is úgy vagyok vele, hogy jelen esetben károsabb lehet, mint hasznos. nekem mellékhatásai nem szoktak lenni az oltásoknak, de már influenza ellen nem oltattam be magam 3-4 éve, és egyik évben sem volt bajom belőle. eleve olyan helyen dolgozok, ahol ki vagyok téve annak, hogy elkapom. próbálom erősen tartani a szervezetem és ennyi.
2020. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
Az oltásellenesség valószínűleg a legkárosabb konteó, ami valaha kialakult. Azt értitek, hogy az oltásoknak köszönhetően nem kell a szülőknek azzal kalkulálnia manapság, hogy tízből egy gyerek meghal kanyaróban, szamárköhögéstől, gyermekbénulásban vagy egy csomó más betegségben? Az egész nem volt téma, amíg egy Wakefield nevű idióta nem publikált egy azóta csilliószor cáfolt tanulmányt az oltások állítolagos autizmust generáló hatásáról. Ami már azért is problémás, mert mondjuk jobban félnék attól, hogy meghal a gyerekem, mint hogy autista lesz, de ezt félretéve az egész egy baromság. Influenza ellen nem szoktam oltatni, de utazások miatt majdnem minden évben van valami, vagy hepatitisz vagy hastífusz, vagy gennyes agyhártyagyulladás, a legdurvább mellékhatás egy kiadós fejfájás szokott lenni, néhány oltásnál előfordul. Ezen kívül az a fontos mellékhatása, hogy az ember nem fordul fel vérhasban a vidéki Indiát járva.
2020. nov. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
34%

#23

Tanulmányozta Bill Gates bácsika munkásságát is. De teljesen, átfogóan. Rengeteg oltása okozott kárt az emberekben.


És nem értem, hogy mit pattogsz itt. A kérdés CSAK az influenza elleni oltásról szólt. Másról sem. És te is írtad, hogy influenza elleni oltást te se adatod be. Pont. A többi mellékzöngédre, hisztidre senki sem kíváncsi.

2020. nov. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%
Jav.: Tanulmányozd
2020. nov. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%
@24 Nyilván tudok a konteókról, az egyik kedvenc szórakozásom ilyeneken röhögni. Kérlek keríts nekem tudományos cikkeket a témában. Nem, Facebook-posztok meg mémem nem számítanak. Rendes kutatások, amelyek bebizonyítják, hogy a csúnyagonosz Bill and Melinda Gates Foundation jól tönkre tett életeket az oltásaikkal. Nem, továbbra sem Facebook-posztokra, mémekre, illetve a Tudásfája meg hasonló oldalakra vagyok kíváncsi. Vannak remek orvosi meg egyéb szaklapok, amelyben hozzáértők írnak többszörösen ellenőrzött és adott esetben megdönthető állításokat, nem pedig kijelentenek baromságokat. Nem, az a cca nyolc darab orvos, aki hasonlóan vélekedik nem szakértő, hanem szakmája árulója.
2020. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Semmikeppen sem.
2020. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!