Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Anyukák! 36. hetet...

Kismamik, Anyukák! 36. hetet kezdem csütörtökön. Ti beoltatnátok magatokat ilyen idős terhes ként influenza ellen?

Figyelt kérdés
Nem megyek már nagyon emberek közé és a párom is itthon van jelenleg.Úgy vagyok vele,hogy mire beoltatom magam és hat a vakcina addigra megszülök.Van más is aki nem oltat,oltatott?
2011. jan. 4. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igen
2011. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem oltattam, tavaly sem, és előtte egyszer sem. Gyerekkoromban voltam utoljára influenzás. Most sem oltatok, és szerintem sincs már értelme most. Párom egy hétig feküdt itthon 39 fokos lázzal, én ápoltam, nem kaptam el. Egy szintén 36 hetes :)
2011. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem, inkább szedj több C-vitamint.
2011. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem oltattam, tavaly sem, és előtte egyszer sem. Az oltás egy nagy átverés volt, mint kiderült. Akkor sem oltatnék, hogyha 20 hetes lennék csak, ki tudja, milyen mellékhatásokkal jár.

Szintén 36 hetes km.

2011. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, semmi esetre sem.
2011. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem,nincs az a pénz! Inkább mégjobban odafigyelnék,hogy elegendő gyümölcsöt egyek,meg legyen az ajánlott vitamin mennyiség!
2011. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem oltatom be magam. Most már kerülöm a nagyon forgalmas helyeket, itthon vagyok, babaruhákat mosok, vasalok. 33 hetes vagyok
2011. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem tavaj sem oltattam idén sem oltatnék tavaj abba a nagy mizériába /h1n1/voltam pont a végén és nem oltattam....nem is lett bajunk,...
2011. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
igen, mert így az pici is valamennyire védett lesz az influenza ellen, mert az ellenanyagok az ő szervezetébe is átjutnak, ha jól számolom ő pont a legnagyobb járványos időszakban fog születni. Én az előző terhességemnél is oltattam és most is, az orvosom kifejezettten javasolta mindkétszer, semmiféle mellékhatása nem volt. Egyébként 2 hét alatt alakul ki a védettség, és kismamáknak ingyenes az oltás.
2011. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!