Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 11 hónapos, ti...

Kislányom 11 hónapos, ti beoltatnátok e influenza ellen?

Figyelt kérdés
Apukája erőlteti én nem oltatnám be,de a másik oldalon meg nem tudunk bezárkózni a házba....és ha elkapná ...hát a bűntudat hogy beolthattam volna,hát nem tudom.Szerintetek?Ti beoltottátok e?
2011. febr. 2. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én nem oltatom be az enyémet és magunkat sem!viszont adok neki echinachia homeopátiás golyócskát ami immunerősítő és pont hogy nem szabad bezárkózni hanem minden nap legalább fél órát sétáljatok!ne hagyd magad befolyásolni!te vagy az anyja és te tudod hogy mi a legjobb neki!
2011. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10,5 hónaposomat nem oltattam. még 5 hét és vége a szezonnak, a védettség pedig 10-14 nap alatt alakul ki.
2011. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem oltatnám.
2011. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tavaly decemberben 26 hetes kismama voltam és miután a tv ben láttam az első kismamát aki meghalt,beoltattam magam és hát nyugodtabb voltam...nem tudom,olyan nehéz dönteni,amúgy kap Cebion cseppett

Köszönöm a válaszokat

2011. febr. 2. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:

ne vidd közösségbe!

már nem igen van értelme oltatni, mire védett lenne vége az influenzának! azon kívül most hiány van, nem is lehet kapni.

jövő télen előbb gondolj rá, sok orvos december végéig adja csak be babáknak (miénk is pl.)

2011. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a cebion kevés,adj mellé valamilyen immunerősítőt és +a teájába cebiont!
2011. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszadótól kérdezném, hogy az echinencia golyócskákat milyen adagban, és hányszor adod egy nap a gyermekednek? Köszi

bocs az offért

2011. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia!

első vagyok!egy hétig napi 1x5 golyócska,utána 1 hét szünet.

most nagy üvegeset kaptam amiben sokkal kisebb golyócskák vannak és ebből d4-est de ha ez nincs akkor ch15-öst szoktam venni,egyébként pont ez aminél nem számít annyira a higítás.

2011. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem oltattam be 1 évesem (magamat sem), és tavaly terhesen sem oltattam be magamat.
2011. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én oltatnék, de már protekcióval sem lehet hozzájutni az oltóanyaghoz. A hét elején érdeklődtem körbe. Szóval game over.


Ne vidd közösségbe...na igen könnyű mondani, de levegőben terjed, tehát akkor ne is lélegezzen a szerencsétlen? Busz-bolt-akár a szomszéd néni ráliheg elkaphatja...

2011. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!