Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted Magyarországon a...

Szerinted Magyarországon a covid betegségnek lesz több halálos áldozata, vagy egyéb hatásainak (pl.éhhalál, ellátatlanság más betegség miatt, öngyilkosság stb.)?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 13:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Egyesült Államokban évente 106 ezer ember hal meg gyógyszer-mellékhatások következtében, 98 ezer orvosi műhiba miatt, 37 ezer szükségtelen beavatkozások folyományaként, 88 ezer az egészségügyi ellátás során szerzett fertőzésben, és így tovább. Hazánkban sem jobb a helyzet.
2020. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyéb hatásoknak. Bár nekem azért van munkám mert más országokban ráfáztak a koronával. A betegség kicsit sem izgat de a következményektől tartok...
2020. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

2.

Tudjatok, hogy a covid halalozas szamokat ugy rakjak ossze, hogy ha vki meghal korhazban a covid osztalyon (akkor is ha a sajat betegsegebe hal bele), osszeadjak?:DDDDD es akkor odairjak, hogy abban halt meg....


(Forras sajat “elmeny”-kozeli hozzatartozo)

2020. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
13-as. Akkor miért nem adjátok ezt valahogy az emberek tudtára, miért nem fogtok össze? Én biztos beperelnék ezért mindenkit. Én is hallottam ilyenről, el is hiszem neked, viszont nem kellene ezt annyiban hagyni. Derüljön fény az igazságra.
2021. jan. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Előző kettőnek:


[link]


"BUKTASSUK LE A HAZUDOZÓKAT!

Új akciót, új aloldalt indítunk!!! Azokat a hiteles híreket, beszámolókat keressük, amelyek az egészségügyi intézményekben folyó történésekről szólnak. Célunk a valós helyzet érzékeltetése és a hazug pánikkeltő propaganda lebuktatása. Ezért kérünk mindenkit, aki belülről látja az üres nem covidos, hagyományos osztályokat, az ide oda rángatott dolgozókat, a valósan súlyos betegek egyéb betegekhez való alacsony arányát, a rendkívüli intézkedésekkel ellehetetlenített fontos szolgáltatásokat, az eszement módon tesztelt dolgozókat és ezzel a munkavégzésük ellehetetlenítését, az írja meg, vagy fotózza le, készítsen videót és küldje meg számunkra, hogy az emberek tisztábban lássák a hazudozás hátterét. Ígérjük, hogy teljes diszkrécióval fogjuk kezelni..."

2021. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, megjött az első lepontozó. :D Mivel nem értesz egyet, drága 76%-os bogaram?
2021. febr. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas ami van, amit művelnek az emberekkel..


Aki covid-ban hunyt el, annak nem jár életbiztosítás. Nem tudom ez köztudott -e .. gondolom nem.

Ezért ha a korházban XY -t így könyvelik le, a biztosító nem fizet.



Szerintem az öngyilkosságok száma fog erőteljesen megnőni a következő 2-3 évben. A kilátástalanság, a pénztelenség, a magány, a tehetetlenség .. ez fog igazán megölni minket.



Gratulálok annak, aki kitalálta. Mostanra teljesen világos, hogy a vakcinára ment ki az egész, hogy mindenkit - mindenkit beoltsanak rekord idő alatt.

A vakcina már 3 éve megvolt.

2021. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
17. Csak felébrednek már végre az emberek. Erről én is hallottam. S lehet is róla olvasni. Nagyon durva.
2021. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

A Covid-19 teszt kit -t meg számos ország -köztük Magyaro. is- már 2017-ben megrendelte. Miféle "spontán járvány" ez...?? Ez is egy bizonyíték a sok közül, hogy legkésőbb 2017-ben megszervezték a "pandémiát":


wits.worldbank.org


kepfeltoltes eu/images/2021/03/17/132gsdfgdghfg.png


(Az "eu" elé pontot kell tenni. Csak így lehet posztolni.)

2021. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A covidban elhunytak mellett a covid kovetkezmenye az ellatatlansag miatt meghaltak szama, mert az intenziv osztalyok, az apolok, orvosok nem tudnak rendelkezesre allni. Ez is a virus kovetkezmenye, ezert kellett volna nem engedni, hogy idaig fajuljon.
2021. ápr. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!