Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ienek a Magyarok?

Miért ienek a Magyarok?

Figyelt kérdés

Nem fikázás képen írom ezt.Ne ércsétek fére,akinek nem inge ne vegye magára.Miért van ez az úgynevezett "Magyar mentalitás"?pl:"Ha valaki depressziós dögöljön meg"

Meg hülye az aki vágja az ereit....ahelyett hogy lehüjézed miért nem segítesz neki?...."mocskos Fiudesz"miért szavaztál rá?Csak a migránsok miatt?(akinek nem inge ne vegye magára).A következő nem feltétlenül magyar mentalitás de azért ugygondolom itt a helye: Miért mások megalázása a vicces? Miért baj az ha valaki meleg?Vagy ha nem az a vallása mint neked?Vagy más a bőrszine?"Aki öngyilkos lesz az megis érdemli"arra nem gondoltál hogy te is hozájárultál ehez az egészhez? Elnézést a sok helyesirási hiba miatt...de gyorsan irtam meg 0:04 van.Bocsi a helyesírás miatt...



2018. szept. 22. 00:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
34%
nem tom bocis
2018. szept. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy rohadt nagy általánosítás hogy a magyarok ilyenek. Máshol is ilyenek, van ahol ennél jobban, van ahol kevésbé.
2018. szept. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Mondtam akinek nem inge ne vegye magára...A témát meg ne tereld válaszolj:)
2018. szept. 22. 00:24
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akkor írsz, amikor nem 0:04 van, ha tudod, hogy akkor csak ocsmányul tudsz idehányni dolgokat.


Ha valaki depressziós, menjen pszichológushoz.

Ha valaki vágja az ereit, menjen pszichológushoz.

Nem vagyok senkije, nem vagyok Teréz anya, nekem is van életem.

(És én is vagdostam magam, elmentem pszichológushoz.)

Nem a Fideszre szavaztam.

Nem baj, ha meleg.

Ha vallásos, csak ostoba, de amíg nem győzköd, addig hihet 100 istenben.

Nem érdekel, ki milyen színű.

Nem járultam hozzá senki öngyilkosságához, és gusztustalan dolog a felelősséget másra kenni.

2018. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
A pszichológus nem minden esetben segít:)...Honan tudod hogy nem járultál?Elég egy rosz szo valaki életét tönkre teheted:)...A kérdést nem fikázni kell hanem válaszolni rá köszönöm hogy válaszoltál..Nem te mondod meg hogy irok:)
2018. szept. 22. 00:31
 6/40 anonim ***** válasza:
80%

De, megmondom, hogy ocsmányul írsz.


És az én életem? Rám sem gondol senki, annyi szart kellett nyelnem, hogy nem igaz. Akkor menjek mindenki kapuja elé, és vegyek be egy marék gyógyszert? Drámaian, hogy ezt tetted velem, de olyan kis gyáva féreg vagyok, hogy meghalok küzdés helyett.


Az ilyen emberek szánalmasak.


A pszichológus meg segít, ha te is akarod. Ha csak elmész, hogy sajnáljon, akkor tényleg nem segít.

2018. szept. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy szar...De nem kell hogy másnak is az legyen...itt fejezük be a "vitát" renben:) igen ocsmányul irok ez tény én ien! vagyok te meg olyan:)
2018. szept. 22. 00:37
 8/40 A kérdező kommentje:
Felkiálto jelet nem akartam oda:)
2018. szept. 22. 00:40
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
De ha ien, akkor miért nem oan?
2018. szept. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Végig se bírom olvasni a kérdést, mert az első 3 mondattól is kb. felére csökkent az agysejtjeim száma.

A nem létező helyesírásod meg a fogalmazásod alapján kb. általános iskola 5.-es lehetsz max., nem kéne még ilyenek miatt aggódnod.

2018. szept. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!