Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudnék kolcsonkerni...

Honnan tudnék kolcsonkerni pénzt? L

Figyelt kérdés
nem sokrol lenne szo, nem vagyok még 18,es eleg nagy baj van, altalaban mindenkinek en segitettem es csomó penzt költöttem rajuk, most meg senki sem tud segiteni, honnan tudnek kolcsonkerni pénzt, amit ket het mulva, vagy akar hamarabb visszatudok fizetni?
2020. nov. 18. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
barátok, rokonok. Max ennyi
2020. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Mekkora összegről van szó? Mi a "baj"?
2020. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csomó pénzt koltottel rajuk? Hat ember, most meg is tudtad, hogy ok eloskodtek rajtad...
2020. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, sok kamu barátom volt, a mai napon kiszurtem őket. utazasra kellene a penz amugy, 4 ezerrol lenne szo. gondolkodom van-e valami hivatalos lehetőség, ha baratokra mar nem szamithatok.
2020. nov. 18. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz eladni valami cuccodat, vagy zálogna adni ékszert, műszaki cikket? Mondjuk ennyit igazán adhatnának a szüleid, ha tényleg fontos, ez azért nem olyan óriási összeg.
2020. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4k azért nem olyan nagy összeg csak van valaki a közelben.
2020. nov. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!