Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet boncolni a...

Miért nem lehet boncolni a Covidban meghaltakat?

Figyelt kérdés
Kiderülne vajon, hogy esetlegesen nem is abban halt meg az illető, s akkor nem lehetne a számokkal játszani? Nem vagyok vírusellenes, tudom, hogy létező dolog, csak még is furcsa számomra.
2020. nov. 19. 00:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Az nem konteozás hogy nem lehet?
2020. nov. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát azt látjuk, hogy a tényekkel nem álltál le, simán átugrottad őket, inkább a vitakultőrára fogod.

Pedig 8.-as belinkelt egy bizonyítékot, erre te "vitakultúrával" jöttél, miközben eddig csak ő mondott tényszerű dolgot. Nem úgy nézel ki, mint aki tisztában lennél a vita fogalmával :D

2020. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát, ebből a tényből egyenesen következik, hogy szokásos boncolás nem történhet meg, tehát még mindig fennáll az esély, hogy másban halt meg az illető. Nem is ezzel lenne a baj, hanem a média általi félrevezetéssel. A 12-es. A 8-as válaszoló kezdte a hülyézést, gerinctelenezést. Igen, bárki tévedhet, de remélem szemtől szembe nem hülyéz le valakit, akivel nem ért egyet.
2020. nov. 19. 13:37
 14/15 A kérdező kommentje:
Amúgy az is érdekes, hogy egy nem 100%-os teszt felülír egy boncolást. Ha sima ügy ez a tesztelés, akkor miért végzik el 2x, 3x is akár?
2020. nov. 19. 14:03
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

(Én vagyok a 4., 7., 8. válaszoló.)

1. Én nem írtam hülyézést, csak tényeket. Ha viszont valaki hazudika tények ellenére is, arra viszont tartom a jelzőt.



2. A tény az, hogy még bizonyítottan covid pozitív elhunytnál is kötelező a boncolás, ha anélkül nem állapítható meg egyértelműen a halál oka. Lásd a belinkelt dokumentum 2. oldalán az egyes pont.

Úgyhogy ez a mondatod egy az egyben hazugság: "szokásos boncolás nem történhet meg", mivel még pozitív virusosnál is kötelező, ha nem egyértelmű a halál oka. (ahogy egyébként virusos időn kívülis ez van, akkor sincs mindig boncolás.)

Sőt, ez a mondatod sem igaz, hogy "egy nem 100%-os teszt felülír egy boncolást", hisz le van írva, hogy hiába van pozitív teszt, ha kétség van, kötelező a boncolás, azaz nem ír semmit felül.



3. A tesztelésnek (mint minden mintavételnek, nem csak orvosinak) van egy bizonytalansága, ha többször végzed el, négyzetesen csökken a bizonytalanság. (Plusz ha X idő elteltével, akkor a fertőzöttség lefolyását is meglehet mondani, azaz befele vagy kifele megy a fertőzőképes állapotba.)

2020. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!