Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a férfi...

Mi az oka annak, hogy a férfi pedofilt mindenki felkoncolná, míg ha egy nő az elkövető (különösen, ha szép), akkor elfordítjuk a fejünket?

Figyelt kérdés

Több fiatal, szép tanárnőről derült már ki, hogy még náluk is jóval fiatalabb, felnövőben lévő, jó eséllyel még szűz fiúkat molesztáltak. Visszagondolva, fiúként én személy szerint örültem volna, ha anno egy csinos tanárnő "megerőszakol". Még egy szám is szól erről (szexi tanárnéni). Még személy szerint is tudok egy sztorit régebbről, amire persze nem derült fény, mert nagyon jól megvolt egymással a két fél, a srác pedig felnőttként sem lett lelki nyomorék az esettől.

Milyen evolúciós okai vannak ennek a nagyon éles megkülönböztetésnek? Anélkül, hogy a gyermekmolesztálást bármilyen formában helyeselném.



2020. nov. 20. 20:50
1 2 3 4
 1/40 October15 ***** válasza:
91%

Kérdező olyan kis ártatlan vagy... szexi tanárnéni? :D

Rózsaszín pittbull - Óvónéni

Na az már a belépő szintű pedo milf zene. :D


Passz, az ált. sulis töri tanárom / gimis angol tanárom azért engem is lerendezhetett volna... XD


Amúgy tegyük hozzá, hogy a pedofilia az nem ez. Mármint ha pl a középsulis tanár kezd bármit is a diákjával, az legrosszabb és hebe / efebofilia. A pedofil serdülőkor előtti gyerekekre izgul.


Hogy mondjuk mi miért mondjuk azt, hogy azért elviseltük volna ha az ált. suliba lerendez a tanárnéni míg a lányok valszeg nem rajongtak volna az ötletért? Hát mert lássuk be nekünk azért nem okozott volna fizikai traumát már feltébe ha a tanárnéni nincs ráizgulva a peggingre... XD


Társadalmi szinten nem hiszem hogy elfogadottabb lenne az egyik mint a másik. Ha tényleg belegondolsz akkor egy tanár-diák kapcsolatban nem a hebe/efebofilia a baj hanem a hatalmi viszony megléte. :D Mármint jogilag egy 14 évest már röptében is... szóval amiatt kiverni a balhét necces, viszont amint valamilyen hierarchikus viszony kerül a képbe [lásd ugye tanár-diák] egyből etikátlan lesz.

2020. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
52%

Mert azt sulykolják -tévesen- az emberekbe, hogy csak férfi csinál ilyet.

Pedig NEM!

Csak a nők sumákba csinálják.

[link]

2020. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%

Összemosol fogalmakat.


Pedofil: serdülőkor ELŐTT (!!!) levő, tehát kisgyerekek iránt vonzódik. Tehát mondjuk egy 5-10 éves gyerek iránt. Vagy akár még kisebb iránt. Mondjuk ha az én óvodás kislányomat vagy elsős kisfiamat molesztálná egy pedofil, lehet, hogy ...khm... erős felindulásból elkövetett emberölés miatt bíróság elé kerülnék...


A másik, amiről írtál, ott kamaszkorú, nemi vágyakkal rendelkező fiúkról van szó, akiket nem megerőszakol a tanárnőjük, hanem elcsábít, vagy akár csak enged a fiú közeledésének. Középiskolás korban ráadásul már legális is az akárhány évvel idősebb emberrel való kapcsolat. Ettől persze erkölcsileg még van, amit nem helyeslek, de pl. egy 16 éves fiú és egy 26 éves tanárnője közötti szexuális kapcsolatot én is elnézően kezelnék (és ha én lettem volna az érintett fiú, szép emlékként gondolnék rá vissza).

2020. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
22%

Manapság a nők mindent megengednek maguknak, mert őket úgysem büntetik meg semmiért.

Ha lebuknak, akkor meg majd úgyis hazudnak valamit.

2020. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
40%

Itt is van pl. egy nő aki a gyerekével csináltatta fel magát.

[link]

2020. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%
Mi az oka annak, hogy egy meleg férfit jobban szoktak gyűlölni az emberek, mint egy meleg nőt? Sőt, utóbbira a mélyentisztelt közösség még előszeretettel magához is nyúl.
2020. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
2020. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
98%
Egy középiskolás gyereknél már nem merül fel pedofília. Ezek a kapcsolatok már inkább etikátlanok a helyzet miatt, de nem pedofília. Egyébként általában azért veszik ezt másképp véleményem szerint, mert egy középiskolás srác, azért nem egy esetben álmodozik ilyen kapcsolatról, mert ugye fiatalon mi kanok inkább az idősebb nőkre gerjedünk. Ez a csajoknál általában nem így van, ezért gondoljuk úgy, hogy mégha bele is egyeztek, akkoris bunkó dolog volt a tanár bácsitól. Míg ugye a srácot máglyán akarjuk elítélni, amiért a mi álmunkat nem éli meg :D
2020. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
55%
Mert egy meleg férfinek titkolnia kell, míg egy nő vidáman közhírré teszi a legkisebb szégyenkezés nélkül, hogy nőkkel is volt már együtt.
2020. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%

Aki kamasszal kezd viszonyt, az nem gond. Azok nem pedofilok. Nekem is tetszett mindkét általános iskolai testnevelőtanár, mindketten fiatalok voltak, mikor 7.-es, 8.-os voltam akkor volt az egyikük 24-25, a másik vagy 3 évvel idősebb.

Nemcsak nekem jöttek be, sok lány beléjük volt esve. Attól függ mi történik ilyen szituációban. Én szívesen csókolóztam volna velük. Semmi egyébre nem vágytam akkoriban. Nem is gondolkodtam máson, csak a csókon. Csókolózásra sem volt igényem, de belementem volna. De persze egyikük sem flörtölt a lányokkal, abszolút semmi ilyesmi nem volt. Nyilván ilyesmire nem kerülhetett volna sor, hiszen kizártnak tartom, hogy bármelyikük is találkozott volna vagy a sulin belül elbújt volna valahova egy lánnyal, aki esetleg nekik is tetszett. Mert ezt nem lehet tudni, lehet, hogy nekik is bejött egyik-másik lány.

Én személy szerint az ilyet sem ítélném el, ha csak a csókolózásig megy el egy felnőtt egy 13-14 évessel.

2020. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!