Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a férfi...

Mi az oka annak, hogy a férfi pedofilt mindenki felkoncolná, míg ha egy nő az elkövető (különösen, ha szép), akkor elfordítjuk a fejünket?

Figyelt kérdés

Több fiatal, szép tanárnőről derült már ki, hogy még náluk is jóval fiatalabb, felnövőben lévő, jó eséllyel még szűz fiúkat molesztáltak. Visszagondolva, fiúként én személy szerint örültem volna, ha anno egy csinos tanárnő "megerőszakol". Még egy szám is szól erről (szexi tanárnéni). Még személy szerint is tudok egy sztorit régebbről, amire persze nem derült fény, mert nagyon jól megvolt egymással a két fél, a srác pedig felnőttként sem lett lelki nyomorék az esettől.

Milyen evolúciós okai vannak ennek a nagyon éles megkülönböztetésnek? Anélkül, hogy a gyermekmolesztálást bármilyen formában helyeselném.



2020. nov. 20. 20:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%

21:26


Annyi a pedofil nő, hogy nem véletlenül csinálták meg ezt a jelenetet.

2020. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Dupla sztenderd, de ez miért lep meg téged. A nyugati mintára épített társadalom így működik jelenleg.
2020. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
93%

10-es vagyok


Visszafelé nem működött nálam soha a dolog. Sosem tartottam igazán vonzónak a kamaszfiúkat. Kamaszlányként is inkább a 20-as éveikben járók kellettek volna. Most felnőttként sem kellene egy kamasz fiú sem.

Amúgy azt hozzátenném, hogy sok 18 éves fiú úgy néz ki mostanság, mintha 25 évesek lennének! Megdöbbenek, mikor érettségire fel vannak öltözve a fiúk, vagy a szalagavató után kiderül, hogy abban az évben fognak érettségizni. Sokuk idősebbnek néz ki.

Tehát ebből kiindulva elképzelhetőnek tartom, hogy egy felnőtt nő vágyakozik egy kamaszra, ha egyszer nem is néz ki annak.

Az én időmben még nem volt ez. A kamaszok kamasznak néztek ki.

2020. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
54%

Egyrészt összehasonlíthatatlanul több férfi pedofil van, szóval a pedofília "hivatalos" arcai a férfiak, másrészt meg a felnőtt férfiak (hozzád hasonlóan) szeretnek fétist csinálni ebből, így nyilván nem is dörgedeztek annyira miatta. Vannak, akik igen, de rengetegen nem.


A nőkre továbbá nem is néznek az emberek fenyegetésként, hiszen az a erőszak minden formája szintén a fériakra jellemző inkább; annak is ők az arcai. Ha pedig nem nézel valakire fenyegetésként, akkor nem is fogsz akkora bűnbakot csinálni belőle, még akkor sem, ha TÉNYLEG valami rosszat tett.


A női pedofilról az jut az eszetekbe, hogy a nő elcsábít egy mit sem sejtő gyereket, pár percig elgondolkodtok, hogy "húúúha, bárcsak nekem lett volna ilyen szerencsém" majd tovább is léptek.

Nőként mondom, hogy mindkét eset elfogadhatatlan - az is, ha nő a pedofil, az is, ha férfi. Egy gyereknek nincs meg a kapacitása ahhoz, hogy beleegyezzen egy felnőttel a szexbe.

2020. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
96%

"A női pedofilról az jut az eszetekbe, hogy a nő elcsábít egy mit sem sejtő gyereket, pár percig elgondolkodtok, hogy "húúúha, bárcsak nekem lett volna ilyen szerencsém" majd tovább is léptek."


A pedofil a serdületlen gyerekek iránt vonzódik. Ha egy nő egy óvodás, kisiskolás fiút csábít el, én (és szerintem a normális többség Magyarországon) ezt ugyanúgy elítélné, mintha egy férfi tenné ezt egy kislánnyal.

2020. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

14: sajnos elég butuska vagy. Pont arról van szó, hogy a nőkre legalább annyira jellemző, mint a férfiakra, csak éppen előbbieknek elnézzük, utóbbiakat meg élve elássuk miatta.

És ugyanez megy a b*ziság esetében is, ahogy valaki nagyon helyesen észrevette. Kérdés, hogy ennek mi az oka, mert ennek szerintem nagyon mély érzelmi alapjai lehetnek. Talán az, hogy egy nőre nem tekint riválisként egy megrontott gyermek apja, míg egy férfi esetében ugyanez nagyon mélyen sérti az egóját, és ezt olyan formában vetíti ki, hogy a másik férfit erkölcstelennek nevezi.

Fúh, ez nagyon durván hangzott most tudom, de inkább arra gondolok, hogy a nőket ugyanolyan tásadalmi elítélés kellen sújtsa ilyen esetben.

2020. nov. 20. 21:49
 17/40 anonim ***** válasza:
91%

#14


Fejezzük már be ezt a pedofilozást. Egy 16 éves fiú NEM pedofil kategória. A legtöbb 16 éves tisztában van már legalább az alapokkal ha normális szülei vannak. Az etikai oldalt lehet vizsgálni, de azért ne csináljunk már úgy, mintha ördögtől való dolog lenne. Ha a 28 éves nő egy sima házibuliban találkozik vele és kefélnek, akkor semmi nem lesz.

2020. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
17: és amikor a 13 évest elégítette ki orálisan?
2020. nov. 20. 21:53
 19/40 anonim ***** válasza:
96%

#18


A 13 évesek se igazán esnek bele a pedofíliába. Utána kéne olvasni, hogy az mit jelent. Az biztos, hogy etikátlannak etikátlan és 15 év alattinál igen súlyos büntetést kéne alkalmazni, de az ilyen 16 éveseknél előadott nagy szenvedést túlzásnak érzem.

2020. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
93%

[link]


13 évesen már biológiailag benne van a serdülőkorban a gyerek, bár jogilag még kiskorú. Nekem 11 évesen volt az első menstruációm, és az osztályban már fejben azért voltak fantáziálgatások, elkezdtek röpködni a pikáns viccek, egyesek azon versengtek, ki tudja zavarba hozni a fapofával magyarázni képes biológiatanárt.

2020. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!